به روز شده در: ۰۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۰
سرمقاله
راه اندازی بزرگترین طرح خصوصی فولاد جنوب کشور در یاسوج
مدیرعامل گروه بین المللی باقری خبر داد
مدیرعامل گروه بین المللی باقری با بیان اینکه این طرح عظیم فولاد در زمینی به مساحت 300 هکتاری در منطقه سقاوه مارگون شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه و وبویراحمد راه اندازی می شود خاطرنشان کرد : تولید سالانه 2.5 میلیون تن کنسانتره و آهن اسفنجی ، اشتغالزایی مستقیم پنج هزار نفری و اشتغالزایی غیر مستقیم 60 هزار نفری از مهمترین ویژگی های این...
گفت و گو
مدیران حواس شان به نفوذ جریان های ضد انقلاب باشد نماینده هشت ساله کهگیلویه و بویراحمد در مجلس
پردیس دانشگاه فرهنگیان استان احداث می شود رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد
خودداری بانک صادرات از پرداخت تسهیلات مددجویان معاون اشتغال کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد:
نگاهی به دلایل گرانی میوه در چرام:
انتقاد شدید مردم چاروسا از مدیریت برق:
من جنگلبانم نه رئیس مدیر جدید منابع طبیعی و آبخیزداری بویراحمد: من جنگلبانم نه رئیس جنگل ها هویت ما هستند و برای حفظ و ارتقای این هویت می بایست از تمامی استعدادها و پتانسیل ها بهره گرفت.
مار یک متری در تابلوی برق در گچساران مسئول ایستگاه شماره 2 آتش نشانی شهر دوگنبدان خبر داد : مار یک متری در تابلوی برق در گچساران مسئول ایستگاه شماره 2 آتش نشانی شهرگچساران تصریح کرد: امسال تاکنون پنج مورد مار در واحدهای مسکونی شهر گچساران که موجب وحشت ساکنین شده بود با همکاری ماموران امدادی زنده گیری شدند
اعتبارات عمرانی استانها تخصیص داده شد رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس: اعتبارات عمرانی استانها تخصیص داده شد وی خاطرنشان کرد: باید براساس قانون سال به سال گزارش عملکرد و میزان تحقق برنامه های توسعه را داشته باشیم.
مشکل نماينده سابق گچساران و باشت در مجل شوراي اسلامي پاسخ داد : مشکل "موحد"کجاست ؟ آقاي موحد در هريك از سه حوزه انتخابيه استان و بلكه بعضي از شهرستانهاي استان خوزستان كانديدا شوند براي هر كدام از مدعيان كسب اكثريت آراء،يك رقيب قدر و در بعضي از حوزه ها پيشتاز است.چون حداقل در شش حوزه انتخابيه در دو استان كهگيلويه و بويراحمد و خوزستان كف راي قابل قبولي دارد.
پرداخت نشدن حقوق 14 ماه نیروهای شرکتی شهرداری یاسوج شهردار یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اظهار تاسف خبرداد: پرداخت نشدن حقوق 14 ماه نیروهای شرکتی شهرداری یاسوج متاسفانه دستگاههای اداری نیز از سویی مطالبات شهرداری یاسوج را بنحو مطلوبی پرداخت نمی کنند که اگر این مطالبات پرداخت شود شاهد رفع بسیاری از مشکلات کنونی خواهیم بود.
خودکشی جوان یاسوجی با طناب دار عصر امروز بوقوع پیوست: خودکشی جوان یاسوجی با طناب دار هویت این جوان تا زمان مخابره این خبر نامعلوم اعلام شده است .
برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله ملک حسینی(ره ) در یاسوج رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله ملک حسینی(ره ) در یاسوج این کنگره اولین کنگره بزرگداشت مفاخر ملی است که در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود و قرار است هر سال با تقدیر از یکی از مفاخر ملی در استانها برگزار شود
دعوت مردم برای حضور در روز قدس و محکوم نمودن حملات به غزه در پیامی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی: دعوت مردم برای حضور در روز قدس و محکوم نمودن حملات به غزه غزه،ازآحاد مردم مومن، روزه دار و ولايت مدار كهگيلويه وبويراحمد دعوت مي نمايم با وحدت و یکپارچگی و پرشور تر از هميشه، در راهپيمايي عظيم روز قدس شركت كرده
تولد نوزاد یاسوجی در آسانسور! سرپرست مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: تولد نوزاد یاسوجی در آسانسور! سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان خاطر نشان کرد: وضعیت عمومی مادر و نوزاد خوب است و در بیمارستان امام سجاد (ع) تحت مراقبت های تکمیلی قرار گرفتند
دعوت از مردم برای حضور در روز قدس در پیامی فرماندار بویراحمد خواستار شد: دعوت از مردم برای حضور در روز قدس ملت هميشه در صحنه ايران همواره با لبيك گفتن به معمار كبير انقلاب اسلامي ايران ، حضرت امام خميني(ره) در روز جهاني قدس كه يادگار آن امام بزرگوار است به مقابله با رژيم اشغالگر قدس برميخيزند وبه كشورهاي حامي رژيم غاصب تادندان مسلح ثابت خواهند كرد كه فلسطين همچنان مساله اصلي جهان اسلام است
صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است
کشت فرمانده انتظامی کهگیلویه خبر داد: کشت "ماری جوانا" در حاشیه شهر دهدشت دیماز تصریح کرد: بانک اطلاعاتی قاچاقچیان در سطح شهرستان تشکیل و دیگر حاشیه امنی برای قاچاقچیان مواد مخدر وجود ندارد.
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بویراحمد منصوب شد در حکمی از سوی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد: رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بویراحمد منصوب شد زمان برگزاری آئین تودیع و معارفه رووسای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد فردا یکم مردادماه 93 خواهد بود.
بازی با سلامتی مردم بنام تولید کنسانتره! معاونت اجرایی مجتمع تولیدی صنعتی دناصنعت یاسوج عنوان کرد: بازی با سلامتی مردم بنام تولید کنسانتره! با وجود پیگیری های فراوان مسئولین این مجتمع تولیدی صنعتی متاسفانه به دلیل نفوذ اداری اعضای هیات مدیره این کشتارگاه این پیگیری ها تا کنون به جایی نرسیده است
دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان ؛ دعای روز بیست و چهارم ماه رمضان در اين دعا از خداوند خواستاريم که به ما توفيق دهد آنچه را که رضايت او در آن است انجام دهيم، حال مي خواهيم بدانيم که رضايت خداوند در چه چيزي مي باشد؟ و چه چيزهايي موجب رضايت پروردگار عالميان مي گردد؟
ظلم تاریخی به کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد نامه نماینده گچساران و باشت به رئیس جمهور: ظلم تاریخی به کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد آیا سزاوار است در شرایطی که فقر و محرومیت مردم مظلوم شهرستان کهگیلویه از تمامی رسانه ­های ملی و بین المللی طرح می ­شود حق این مردم ادا نشده و روان ­آب این منطقه به دیگر نقاط کشور منتقل شود
جمع آوری گدایان خیابانی وظیفه بهزیستی نیست مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: جمع آوری گدایان خیابانی وظیفه بهزیستی نیست شرایط کنونی متکدیان در شهر یاسوج باتوجه به گردشگر پذیر بودن این شهر برای خود ما نیز ناخوشایند است و می بایست تدابیر ویژه ای در این زمینه اندیشیده شود.
تخصیص 50 میلیارد ریال برای کارخانه آجر دهدشت نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس: تخصیص 50 میلیارد ریال برای کارخانه آجر دهدشت " رئیس زاده " مدیرعامل کارخانه آجر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه نیز متعهد شد با دریافت این تسهیلات ، کارخانه آجر دهدشت را فعال و در نهایت تا چهار ماه آینده ان را به بهره برداری برساند.
هنرهای سنتی منسوخ شده احیاء می شود معاون صنایع دستی گردشگری کهگیلویه و بویراحمد: هنرهای سنتی منسوخ شده احیاء می شود وحدتی از شناسایی استعدادها و پتانسیل های هرمنطقه جهت احیاء هنرهای سنتی منسوخ شده حوزه صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.
صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه صفحه اول روزنامه‌های سه‌شنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
بخشی از زمین قبرستان جدید دهدشت غصبی است " عصردنا " گزارش می دهد: بخشی از زمین قبرستان جدید دهدشت غصبی است آنچه که اهالی می گویند ، همین زمین را اکنون شهرداری دهدشت برای خاک کردن اجساد اموات ، به قیمت هر قبر 500 هزار تومان بفروش می رساند.
اولین همایش خیرین هم استانی مقیم شیراز برگزار می شود روابط عمومي کميته امداد امام خميني(ره)کهگیلویه و بویراحمد: اولین همایش خیرین هم استانی مقیم شیراز برگزار می شود وي افزود: اين مراسم به برکت ماه مبارک رمضان، روز سه شنبه 31 تیرماه مصادف با 24 رمضان از ساعت 18 الی 20 در اردوگاه فرهنگی تربیتی آیت الله شهید ربانی شیراز واقع در ورودی دروازه قرآن روبروی دادگاه انقلاب اسلامی برگزار مي شود.
پیگیری مدیرکل "نوسازی و تجهیز مدارس"کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : پیگیری"بزرگواری "و "تاج گردون "برای کمک به مجمع خیرین مدرسه ساز استان وی با بیان اینکه این دو نماینده مجلس شورای اسلامی در تماس های تلفنی با او پیگیر اجرایی شدن این تعهد خود بودند ادامه داد : قرار است مدرسه مورد نظر در حوزه های انتخابیه این دو نماینده مجلس از سوی سازمان نوسازی استان کهگیلویه وبویراحمد تعیین تا کمک های آنها برای اتمام این پروژه ها بحساب همین مدارس واریز شوند .
شهرداری سی سخت ورشکسته است مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد: شهرداری سی سخت ورشکسته است وی افزود :شهرداری سیسخت بدلیل ورشکستگی توان پرداخت حقوق کارکنان خود را ندارد .
عملکردمان خوب است اطلاع رسانی ضعیف است ! انتقادات پی در پی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نشانه چیست؟ عملکردمان خوب است اطلاع رسانی ضعیف است ! سئوال اینجاست که اگر استاندار اینچنین به ضعف اطلاع رسانی در سیستم مدیریتی خود معترف است چرا برای برطرف کردن آن اقدام نمی کند ؟!
رئیس جدید فنی و حرفه ای گچساران منصوب شد طی حکمی از سوی مدیرکل فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد: رئیس جدید فنی و حرفه ای گچساران منصوب شد مراسم تودیع و معارفه فردا راس ساعت ۱۰ صبح در محل فرمانداری گچساران برگزار می شود.
انتصاب روئسای جدید دانشگاه پیام نور یاسوج و سیسخت رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : انتصاب روئسای جدید دانشگاه پیام نور یاسوج و سیسخت نجیب زاده تصریح کرد : ابراهیم مصلحی نیز به عنوان معاون جدید پژوهشی دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد برگزیده می‌شود.
انتقاد و دفاع از عملكرد نمايندگان كهگيلويه و بويراحمد اولويت مجمع نمایندگان استان كتابخواني باشد يا آبرساني؟: انتقاد و دفاع از عملكرد نمايندگان كهگيلويه و بويراحمد در اعتبار ماده 180 که دست مجمع نمایندگان استان است توجهی به حوزه فرهنگ نشده و بعد آقایان و مردم انتظار از حوزه فرهنگ نیز دارند.
قول شهرداري ياسوج براي كمك به كتابخانه عمومي اعتبار چشمگیری در اختیار کتابخانه های عمومی قرار می دهيم: قول شهرداري ياسوج براي كمك به كتابخانه عمومي علاوه برتخصیص اعتبارات به نهاد کتابخانه عمومی استان آماده هرگونه همکاری با این نهاد باهدف رفع مشکلات آنها هستیم.
دعای روز ۲۳ ماه مبارک رمضان دعای روز ۲۳ ماه مبارک رمضان خدایا در این ماه مرا از گناه بشوی و در آن از عیبها پاکم نما و دلم را در این ماه به پرهیزکارى آزمایش نما اى چشم پوش لغزشهاى گناهکاران .
افطاری نماینده باشت و گچساران در تهران افطاری نماینده باشت و گچساران در تهران
افطار افطار"کهگیلویه و بویراحمدی"های مقیم تهران
آتش سوزی در باغات باشت + تصاویر آتش سوزی در باغات باشت + تصاویر
فاجعه در چشمه بلقیس! +تصاویر فاجعه در چشمه بلقیس! +تصاویر
بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در یاسوج +تصاویر بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در یاسوج +تصاویر
تبریک  به تبریک به "تاج گردون "
تصاویری خاص از بازیگران سینما تصاویری خاص از بازیگران سینما
نظرسنجی
عملکرد سازمان محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در انجام وظایفش را چگونه ارزیابی می کنید ؟
عالی
خوب
ضعیف
بسیار ضعیف
نظری ندارم
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان