به روز شده در: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۹
سرمقاله
اخیرا برخی رسانه های محلی استان سخنان کذبی را ازلسان نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت با غرض ورزی و تنها با هدف افزایش اختلاف میان نمایندگان استان منتشر کرده اند . پس از آن در راستای اهداف کودکانه و ضربه زننده به توسعه استان مصاحبه هایی را با دو نماینده دیگر استان در واکنش به این مطلب داشته اند که قطعا اهدافی جز ضربه زدن به وحدت...
گفت و گو
اصلاحات خواست و اراده ملت است شهردار اسبق یاسوج در پاسخ به سئوالات کاربران "عصردنا"/ بخش دوم :
دست از سرهاشمی رفسنجانی برنمی دارم ، به ما خیانت کرد نماینده شهرستانهای کهگیلویه بهمئی چرام و لنده
مسئول ایمنی و بهداشت مجتمع تولیدی بین المللی دناصنعت بیان کرد:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خبر داد:
تاریخ سفر رئیس جمهور به استان مشخص نیست معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد : تاریخ سفر رئیس جمهور به استان مشخص نیست معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، شایعات زمان حضور رئیس جمهور در این استان را تکذیب و تاکید کرد که زمان این سفر هنوز نامشخص است.
سرپرست معاونت اموراقتصادی استانداری استان منصوب شد طی حکمی: سرپرست معاونت اموراقتصادی استانداری استان منصوب شد پست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری پس از تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و در چارت جدید استانداری ایجاد شده است.
وعده ای که سرانجام عملی شد! فرستنده دیجیتال چرام افتتاح شد: وعده ای که سرانجام عملی شد! فرماندار چرام عنوان کرد: با نصب این سامانه که با آخرین فناوری‌های روز دنیا طراحی شده، از این به بعد 20 شبکه تلویزیونی و رادیویی قابل دریافت است.
" لوداب "را دریابید دیری نپایید که با تصویب طرح احداث جاده پاتاوه – دهدشت و آغاز بکار این پروژه اندک امید مردم به یاس تبدیل شد و نه تنها این طرح به آسودگی اهالی کمک نکرد که همان جاده های موجود هم که گاها در مسیر این پروژه قرار داشت به ویرانه ای تبدیل شدند با اینکه یکی از اصول اولیه احداث راه پیش بینی راه فرعی در کنار هر طرحی است اما با بی توجهی پیمانکاران نه تنها راه فرعی ایجاد نشد که همان جاده موجود هر روز بیش از پیش تخریب می شد.
احتمال معرفی فرماندار جدید بهمئی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : احتمال معرفی فرماندار جدید بهمئی اگر اصرار آقای دلشاد ادامه یابد مجبوریم گزینه جدیدی برای فرمانداری بهمئی درنظر بگیریم.
بحران کمبود آب در روستای فتح باشت+تصاویر گزارش: بحران کمبود آب در روستای فتح باشت+تصاویر مردم این منطقه مدعی اند چندین بار پیگیر مشکل بی آبی روستا شده اند ولی تا کنون هیچ جواب از مسئولان ذیربط برای حل این مشکل دریافت نکرده اند.
افتتاح بازار ماهی فروشان شهر یاسوج در هفته دولت شهردار یاسوج خبر داد: افتتاح بازار ماهی فروشان شهر یاسوج در هفته دولت جاوید راه اندازی این بازار را با هماهنگی صنوف ماهی شهر عنوان کرد و گفت: با راه اندازی این بازار همه صنوف ماهی فروشی ملزم به ارائه محصولات خود در این بازار هستند.
کتابخانه مرکزی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد با حضور معاونین و کارکنان: کتابخانه مرکزی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد وی با اشاره به اهداف راه‌اندازی کتابخانه مرکزی آبفای شهری عنوان کرد: ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان کارکنان و خانواده آنان از جمله مهم تریم اهداف این کتابخانه است.
تاجگردون در آمدن و رفتنش نقشی نداشت/ توان مدیریتی ندارد واکنش مدیرکل عشایر به عزل سرپرست توسعه و عمران خود: تاجگردون در آمدن و رفتنش نقشی نداشت/ توان مدیریتی ندارد چهار دلیل سبب عزل " سیدغلامحسین بلادی " سرپرست معاونت توسعه و عمران اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد شد.
جزئیات آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: جزئیات آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش زاهدی ادامه داد: برگزاری این آزمون بر عهده سازمان سنجش است و حُسن این کار در این است که از ایجاد هرگونه اعمال نظر و شائبه‌ای جلوگیری می‌شود.
برخورداری 450 روستای بالای 20 خانوار از نعمت گاز مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد: برخورداری 450 روستای بالای 20 خانوار از نعمت گاز براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران گازرسانی برای قلعه رئیسی و دیشموک از طریق لوله صورت می‌گیرد
گزینه بخشداری کبگیان نهایی شد یک مقام مسوول: گزینه بخشداری کبگیان نهایی شد گزینه بخشداری کبگیان بویراحمد مشخص شده اما حکم صادر نشده است.
اعضاء بیمار مرگ مغزی دیشموکی جان 3 نفر را نجات داد با اهدا اعضا: اعضاء بیمار مرگ مغزی دیشموکی جان 3 نفر را نجات داد پس از رضایت خانواده این بیمار مرگ مغزی دو کلیه و کبد وی در بیمارستان نمازی شیراز به بیماران نیازمند اهدا شد.
تمام توان خود را برای اجرای دقیق انتخابات به کار می گیریم معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد: تمام توان خود را برای اجرای دقیق انتخابات به کار می گیریم محمدی تصریح کرد: مسئولان به خوبی می دانند که باید در انتخابات 7 اسفند کاملا بی‌طرفی خود را نشان دهند و امکانات دولتی و عمومی باید در هرچه با شکوهتر برگزاری انتخابات بکار گرفته شود.
درگیری مسلحانه در منطقه حفاظت شده خائیز+تصاویر شکار گونه های جانوری کهگیلویه وبویراحمد همچنان ادامه دارد: درگیری مسلحانه در منطقه حفاظت شده خائیز+تصاویر دیده بان گفت: شکارچی متخلف چندین بار من را تهدید به مرگ کرد و با لهجه محلی گفت که اگر جلو برویم ما را خواهد کشت.
تسلیم بیش از 20 هزار اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: تسلیم بیش از 20 هزار اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی این مسئول تاکید کرد : مجموعه مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد همواره در تلاش است تا با تمام توان به توسعه استان کمک نماید .
برخی ها یک شبه صاحب جریان اعتدالگرا شده اند ! مدیرکل سابق منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد: برخی ها یک شبه صاحب جریان اعتدالگرا شده اند ! متاسفانه در استان ما برخی خدمات و جریانات را کسانی صاحبش می شوند که هیچ نقشی در آن نداشته اند. برخی ها یک شبه صاحب و جریاندار ، جریان اصولگرای و مشایی می شوند و دوباره یک شبه سکاندار و صاحب جریان اعتدال و اصلاح طلبی می شوند، و در این بین اخلاق و تقوای سیاسی به فراموشی سپرده می شود
نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنیم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی: نباید اشتباهات گذشته را تکرار کنیم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: استفاده از صنعت اروپا در برخی امور مشکلی ندارد و شاید هم درست باشد.
همایش کهگیلویه و بویراحمد شناسی برگزار می شود دبیر شورای پژوهشی بنیاد ایرانشناسی استان : همایش کهگیلویه و بویراحمد شناسی برگزار می شود غلامی گفت : برگزاری چنین همایش هایی می تواند معرف توانمندیهای این استان در جنبه های گوناگون به سراسر کشور باشد .
اتمام مطالعات گازرسانی به روستاهای لوداب نماینده بویراحمد و دنا در مجلس خبر داد : اتمام مطالعات گازرسانی به روستاهای لوداب وی از آسفالت کردن 20 کیلومتر از محورهای ارتباطی روستایی بخش لوداب تا پایان سال‌جاری خبر داد.
سرپرست بخشدار پاتاوه منصوب شد طی حکمی از سوی فرماندار دنا: سرپرست بخشدار پاتاوه منصوب شد طی حکمی از سوی فرماندار دنا، سرپرست بخشداری پاتاوه در این شهرستان به عنوان سرپرست بخشداری پاتاوه منصوب شد.
معاون جدید فرماندار بویراحمد معرفی شد طی آیینی : معاون جدید فرماندار بویراحمد معرفی شد هوشنگ یاری پور افزود: برای انجام خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به مردم، ایجاد آرامش در انتخابات و دیگر امور تصمیم به جابجایی در حوزه عمرانی و برنامه‌ریزی شهرستان کردیم.
حل مشکل مجوز استخدام فرزندان شاهد و جانباز استان مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: حل مشکل مجوز استخدام فرزندان شاهد و جانباز استان وی ابراز کرد:حضور فرمانداران در سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگر همراه با دستگاه‌های اجرایی الزامی است.
کاهش قطعی آب در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: کاهش قطعی آب در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برای کاهش میزان شکستگی‌های شبکه توزیع آب نسبت به اخذ پیمانکار اقدام شد تا شکستگی ها در کمترین زمان و با کیفیت مطلوب برطرف شوند.
تشریح مشکلات شهر لیکک/تقدیر از مردم بخاطر همکاری با شهرداری شهردار لیکک در گفتگو اختصاصی با عصردنا: تشریح مشکلات شهر لیکک/تقدیر از مردم بخاطر همکاری با شهرداری از همه شهروندانی که چه بصورت پارچه نویسی و چه بصورت شفاهی از عملکرد اینجانب و همکارانم تشکر نمودند کمال قدردانی را دارم ضمن اینکه وظیفه ما خدمت به شهروندان است و حسن نیت این عزیزان باعث دلگرمی اینجانب و همکارانم و همچنین شورای محترم اسلامی شهر خواهد بود .
استقبال مردم سرآبتاوه از زارعی+تصاویر امروز انجام شد: استقبال مردم سرآبتاوه از زارعی+تصاویر زارعی گفت : با این اعتبار تمام کم وکاستی های این روستا برطرف خواهد شد و این چیزی جز خدمت بی منت برای مردم نیست .
معاون جدید فرماندار بویراحمد منصوب شد طی حکمی: معاون جدید فرماندار بویراحمد منصوب شد دلیل اصلی این انتصاب اختلاف شدید فرماندار بویراحمد با معاون سابق خود عنوان شده است .
برگزاری یادمان حسین پناهی در دهدشت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه خبر داد: برگزاری یادمان حسین پناهی در دهدشت وی عنوان کرد: برنامه ویژه این مراسم تقدیر و تجلیل از خانواده مرحوم حسین پناهی است.
سفر  احمدی نژاد به شهرکرد+ تصاویر سفر احمدی نژاد به شهرکرد+ تصاویر
ظریف در کربلای معلی + عکس ظریف در کربلای معلی + عکس
تاج گردون در بوستان باشت + تصاویر تاج گردون در بوستان باشت + تصاویر
10 کاخ زیبا و دیدنی در جهان 10 کاخ زیبا و دیدنی در جهان
زارعی در روز قدس سی سخت به روایت تصویر زارعی در روز قدس سی سخت به روایت تصویر
تاج گردون در روستای دره باشت به روایت تصویر تاج گردون در روستای دره باشت به روایت تصویر
گزارش تصویری ضیافت افطاری گچسارانی های پایتخت نشین با تاج گردون گزارش تصویری ضیافت افطاری گچسارانی های پایتخت نشین با تاج گردون
نظرسنجی
سرنوشت ایده اتاق فکر در کهگیلویه و بویراحمد که از سوی استاندار پیگیری می شد از نظر شما .....
شکست خورد
موفق بود
نظری ندارم
نیازمندیها
مرکز توانبخشی معلولین ذهنی بی سرپرست و بدسرپرست حضرت ابوالفضل العباس(ع) یاسوج واقع در روبروی زندان مرکزی یاسوج جنب کلانتری 13 پذیرای مشارکت مردمی . شماره های تماس: 09173417239 و 09173415493 بانک توسعه تعاون بنام مرکز توانبخشی حضرت ابوالفضل العباس(ع) 300011111756931 و شماره کارت 5029081004134926