به روز شده در: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰
سرمقاله
وقتی خاله ها و عمه ها یکروزه خبرنگار می شوند !!
نقدی بر یک رفتار ناشایست غیر اخلاقی در کهگیلویه و بویراحمد :
آنچه سبب نگارش این نوشته و نقد بر رفتار برخی دوستان عزیز مطبوعاتی در استان شده است این است که متاسفانه مشاهده می شود برخی عزیزان با آگاهی از تقدیر مادی نهادهای استان از خبرنگاران معرفی شده از سوی مدیران رسانه های مختلف استان و برای برخورداری بیشتر از این خوان نعمت !! نسبت به معرفی اقوام سببی ، نسبی ، عمه ، خاله ، دایی و عمو و ..... بعنوان...
گفت و گو
مشکل "موحد"کجاست ؟ نماينده سابق گچساران و باشت پاسخ داد :
تولد نوزاد یاسوجی در آسانسور! سرپرست مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله ملک حسینی(ره ) در یاسوج رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
گزارش
نماینده بعدی "گچساران " در مجلس قطعا "تاج گردون "است نماینده سابق "گچساران و باشت " در مجلس شورای اسلامی
عملکردمان خوب است اطلاع رسانی ضعیف است ! انتقادات پی در پی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نشانه چیست؟
شهرداری سی سخت ورشکسته است مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
بدلایل نامشخص و توسط افراد نامعلوم:
مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد:
واکنش رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج به انتقادات:
در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج:
درختان بلوط پذیرای گردشگران بود نه خدمات آقایان انتقاد شدید مدیر منابع طبیعی بویراحمد از نبود زیرساخت های گردشگری : درختان بلوط پذیرای گردشگران بود نه خدمات آقایان مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد ارزیابی نهایی خود از زیرساخت های گردشگری در این شهرستان را بسیار ضعیف ارزیابی نمود و تاکید کرد متاسفانه در این ایام ، آقایان مسوول گردشگری در حوزه شهر داخل و بیرون شهر نتوانستند نمره قابل قبولی در کارنامه خود ثبت کنند.
افزایش 11 برابری بودجه شهرداری گچساران نماینده مردم "باشت و گچساران " خبر داد : افزایش 11 برابری بودجه شهرداری گچساران برای رفع مشکلات شهرستان و خصوصاً مسائل بهداشت شهری می بایست همه مسئولین کمر همت را بسته و تلاشها مضاعف تر شود چرا که وضعیت بهداشتی گچساران چندان مطلوب نیست و مشکلات بسیاری در این زمینه وجود دارد که شهروندان را آزار می دهد
لطفاً به ضعف زیرساخت‌های استان در جذب گردشگران! لطفاً به "کهگیلویه و بویراحمد" سفر نکنید ترافیک سنگین و چند ده کیلومتری ماشین‌های مسافران در تعطیلات عید فطر در سراسر کشور و معطلی چندین ساعته آنان در این سفرها، نشان دهنده آن است که ایران در بخش گردشگر پذیری و حتی ایرانگردی، مشکلات فراوان داشته و از نبود زیرساخت‌های اولیه و مناسب صنعت پر سود توریسم به شدت در رنج است
بی اعتنایی به تعطیلات تابستانی در آموزش و پرورش تعطيلات يك فرصت طلايي : بی اعتنایی به تعطیلات تابستانی در آموزش و پرورش بي اعتنايي به تعطيلات و گسترش اين نگرش در حوزه ستادي و اجرايي كه تعطيلات را زمان استراحت مي پندارند و از مرخصي هاي سالانه خويش در اين ايام استفاده مي كنند بروز تحميل سلايق مديران و روزمرگي در امور را با خود داشته است
برخی در کمیته سابق قالی های مدیران کل را می دزدیدند خاطراتی ناگفته از مسوول تبلیغات جنگ در کهگیلویه و بویراحمد: برخی در کمیته سابق قالی های مدیران کل را می دزدیدند یکی از مسوولان سپاه پاسداران وقت کهگیلویه و بویراحمد فردی بود که بجای نصب تمثال " شهید بهشتی " و یا امام راحل ، تصویر " یاسر عرفات" را بالای سرخود نصب می کرد و بعدها مشخص شد که از اعضای گروه " سیندرلا " است.
اجرای طرح امداد و نجات هلال احمر در محورهای مواصلاتی مدیرعامل جمعیت هلال اجمر کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: اجرای طرح امداد و نجات هلال احمر در محورهای مواصلاتی 150 نیروی انسانی باتجربه نیز در این پایگاهها حضور شبانه روزی داشته و آمادگی کامل برای خدمات رسانی به مردم از سوی این پایگاهها وجود دارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد عید فطر را تبریک گفت در پیامی : استاندار کهگیلویه و بویراحمد عید فطر را تبریک گفت در بخش دیگری از این پیام ، استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، ماه رمضان را بهترین فرصت بندگی ، خودسازی وعبادت خواند و افزود: ماه رمضان امسال همراه با برنامه های فرهنگی و مدهبی خوبی در استان همراه بود
بیمارستان امام سجاد یاسوج در محاصره مصالح ساختمانی درمان با طعم گچ و سیمان : بیمارستان امام سجاد یاسوج در محاصره مصالح ساختمانی در این بازدید اولین چیزی که در محوطه بیمارستان به چشم خورد، نخاله های ساختمانی بود که فضای بین ساختمان اصلی اتفاقات و درمانگاه سرپایی را گرفته و به گفته شاهدان عینی چند ماه است که این نخاله ها در فضای بیمارستان وجود دارد.
خطر غرق شدن در استان بالاتر از سایر استانهاست غرق شدگی 24 نفر در کهگیلویه و بویراحمد در سال 92: خطر غرق شدن در استان بالاتر از سایر استانهاست استان کهگیلویه و بویراحمد ساحلی نیست و دریا ندارد اما دارای رودخانه های بزرگ و کوچک است که آمار غرق شدگی این استان با استانهای ساحلی و دارای دریا نسبت به جمعیت در برخی موارد برابری می کند و حتی بالاتر است
گزارش تصویری از آتش سوزی اداره مخابرات بهمئی قابل توجه روابط عمومی شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد: گزارش تصویری از آتش سوزی اداره مخابرات بهمئی به واحد روابط عمومی شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد نیز توصیه می کنیم در دنیای مدرنیته بازی با کلمات نمی تواند جایگزین واقعیت ها شود و چه خوب است با مردم با صداقت گفتار و کردار رفتار کنیم انشاله.
افتخار می کنم نوکر مردم گچساران و باشت در مجلس هستم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم شورای اسلامی: افتخار می کنم نوکر مردم گچساران و باشت در مجلس هستم افتخار می کنم که در کنار شما خلعت نوکری به خدمت در مجلس شورای اسلامی را پوشیده ام.
مخابرات بهمئی آتش نگرفته فقط مقداری کارتن آتش گرفته بود واکنش روابط عمومی شرکت مخابرات استان به یک خبر: مخابرات بهمئی آتش نگرفته فقط مقداری کارتن آتش گرفته بود چهارما اینکه هیچگونه خسارتی بدلیل آتش سوزی به تاسیسات مخابرات بهمئی وارد نشده و دستگاههای مرتبط در زمان کمی شعله های آتش را خاموش کردند.
اصولگرایان نگاهی به مواضع اخیر نماینده سابق "گچساران و باشت " در مجلس : اصولگرایان "گچساران و باشت" منتظر شکستی دیگر باشند به نظر می‌آید آقای حسینی در یک تاکتیک مشوش و سردرگم، به دنبال برخی اهدافی است که با شرایط کنونی و البته سابقه انتخابات مجلس نهم، اهدافی غیرقابل دسترسی نشان می‌دهند. رویدادها و وضعیت چهار سال نمایندگی آقای حسینی موجب شد تا مردم در انتخابات مجلس نهم، از انتخاب ایشان رویگردان شده و فرد دیگری که البته دارای رهیافت متضاد با ایشان بود را به عنوان نماینده خود انتخاب نمایند.
عضویت رایگان کتابخانه های استان در عید سعید فطر سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد: عضویت رایگان کتابخانه های استان در عید سعید فطر مسابقه پیامکی با موضوع کتاب و نماز در بین شرکت‌کنندگان در نماز عید سعید فطر نیز اجرا می شود.
دیدار اعضای هیات محبین آل طه (ع) با امام جمعه یاسوج بمناسبت تبریک عید سعید فطر صورت گرفت: دیدار اعضای هیات محبین آل طه (ع) با امام جمعه یاسوج وی در بخشی از سخنان خود نیز به موضوع " غزه " و کشتار بیرحمانه کودکان و زنان بی دفاع فلسطین در حملات رژیم اشغالگر قدس اشاره نمود.
مخابرات اختصاصی "عصردنا " : مخابرات"ليكك " کهگیلویه و بویراحمد در آتش سوخت اين حادثه در تايم اداري و حوالي ساعت 13 ظهر ديروز اتفاق افتاد و آسيب جدي به مخابرات اين شهرستان وارد كرد
انتقاد معاون فرهنگی ارشاد از شیوه معرفی خبرنگاران از خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد تجلیل می شود : انتقاد معاون فرهنگی ارشاد از شیوه معرفی خبرنگاران وی افزود : به دلیل همزمانی روز خبرنگار با روز جمعه مراسم تجلیل از این قشر پر تلاش یک روز بعد در روز 18 مرداد انجام خواهد شد
محل برگزاری نماز عید فطر در شهرهای استان اعلام شد از سوی شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد: محل برگزاری نماز عید فطر در شهرهای استان اعلام شد عید پاکیزگی و طهارت و عید بازگشت انسان ها به فطرت اصلی و حقیقی خویش، عید فطر، روز گرفتن پاداش و جایزه است، روزی است که به نیکوکاران ثواب داده می شود و بدکاران زیانکار می گردند.
مراسم باشكوه افطاري باحضور قاريان كشوري+عكس هيأت مذهبي جوانان و نوجوانان حسيني بهمئي برگزار كرد: مراسم باشكوه افطاري باحضور قاريان كشوري+عكس اين هيأت توانسته است با برنامه ريزي مناسب و زمانبندي دقيق و برگزاري محفلهاي بزرگ انس با قرآن تاثيرات زيادي بر فضاي فرهنگي شهرستان بهمئي داشته باشد.
13 کشته و مجروح در دو سانحه رانندگی در بویراحمد در محور یاسوج به اصفهان صورت گرفت: 13 کشته و مجروح در دو سانحه رانندگی در بویراحمد این مسئول اظهار داشت :پس از اعلام حادثه به مرکز پیام 115 بلافاصله 3 دستگاه آمبولانس اورژانس جاده‌ای از نزدیک‌ترین پایگاه‌ها به محل اعزام شده و مجروحان حادثه را مورد مداوای اولیه قرار دادند.
بشدت نیازمند فضای آموزشی در مادوان یاسوج هستیم مدیر آموزش و پرورش بویراحمد نبود فضای آموزشی مادوان را تائید کرد: بشدت نیازمند فضای آموزشی در مادوان یاسوج هستیم متاسفانه آموزش و پرورش بویراحمد در شهر مادوان یاسوج فاقد هرگونه فضای آموزشی است نه مدرسه.
روند تحرک عملی در سد تنگ سرخ مطلوب است نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی: روند تحرک عملی در سد تنگ سرخ مطلوب است با رایزنی های صورت گرفته ، مشکلات اعتباری و معارضات اجتماعی در منطقه رفع و از مسوولان و پیمانکاران پروزه می خواهیم فعالیت جدی برای ادامه روند پروزه سد تنگ سرخ از خود نشان دهند.
انتقادات آتشین رئیس کمیسیون بودجه / سکوت کردن هم اندازه دارد : انتقادات آتشین"تاج گردون " از شرکت نفت گچساران یکی از دلایل سکوت گذشته ام در مقابل نوع مدیریت حاکم بر شرکت نفت این بوده که نخواسته و نمی خواهم نگاه سیاسی به شرکت نفت داشته باشم و البته هیچ کسی نیز حق ندارد به شرکت نفت نگاه سیاسی داشته باشد، چرا که ما فعالیت و مشارکت می خواهیم نه حواشی بسیاری که ایجاد شده است
به بهانه روز جهانی هپاتیت به بهانه روز جهانی هپاتیت بین 10 تا 30 درصد بزرگسالان در کشورهای پیشرفته مبتلا به بیماری کبد چرب هستند که معمولا شامل افراد چاق در سنین میانسالی است.
دعای روز سی ام ماه رمضان دعای روز سی ام ماه رمضان آری، خداوند روزه­ای را ارزش می­ نهد و می­ پذیرد که آمیزه­ ای از پرهیز و ایمان باشد. در این حال شکر و سپاس الهی نسبت به عبادت بنده، همان مهر قبول اوست او آن­ هنگام طاعت را قبول می­ کند که «خداپسند» باشد الگوگیری از سنت­های او اطاعت و رضایت خدا را به همراه دارد.
برگشت یک ریال از اعتبارات خیانت به استان است نماینده ۴ شهرستان کهگیلویه و بویراحمد: برگشت یک ریال از اعتبارات خیانت به استان است بزرگواری از استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواست با توجه به اینکه 5 روز از سال مالی 92 می‌گذرد اگر اعتبار اداره ای برگشت خورده به مدیر آن دستگاه نمره منفی بدهد.
فرماندار چرام آقای گل مسابقات فوتسال شد در پایان مسابقات فوتسال ادارات چرام: فرماندار چرام آقای گل مسابقات فوتسال شد در پایان مسابقات از افراد و تیم های برتر لوح سپاس و جام قهرمانی توسط رئیس اداره ورزش و جوانان اهدا شد.
سیاسی کاری اگر مانع رضایت مردم نباشد خوب است نماینده گچساران و باشت در مجلس: سیاسی کاری اگر مانع رضایت مردم نباشد خوب است وی گفت: اصلاح طلبی به معنی از بین بردن معایب موجود و اصولگرایی به مفهوم مراعات اعتدال و جلوگیری از افراط و تفریط مفید است.
اعلام میزان فطریه توسط امام جمعه یاسوج اعلام میزان فطریه توسط امام جمعه یاسوج فطریه به نیازمندان تعلق دارد و شایسته است از سرپرستان خانواده ها آن را پرداخت کنند.
صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
تصاویر نماز عیدفطر در تهران تصاویر نماز عیدفطر در تهران
افطاری نماینده باشت و گچساران در تهران افطاری نماینده باشت و گچساران در تهران
افطار افطار"کهگیلویه و بویراحمدی"های مقیم تهران
آتش سوزی در باغات باشت + تصاویر آتش سوزی در باغات باشت + تصاویر
فاجعه در چشمه بلقیس! +تصاویر فاجعه در چشمه بلقیس! +تصاویر
بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در یاسوج +تصاویر بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در یاسوج +تصاویر
تبریک  به تبریک به "تاج گردون "
نظرسنجی
عملکرد سازمان محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در انجام وظایفش را چگونه ارزیابی می کنید ؟
عالی
خوب
ضعیف
بسیار ضعیف
نظری ندارم
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان