به روز شده در: ۰۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
سرمقاله
سردرگم و بی وفا / لیدر در انتظار تعارف !
تاکتیک انتخاباتی اصولگرایان "گچساران و باشت " :
اصولگرایان گچساران و باشت درنشست های مختلف خود ابتدا قصد داشتند سید " قدرت حسینی بحرینی " نماینده سابق این حوزه انتخابیه را مجاب به پذیرش رای آنها در حمایت از گزینه نهایی خود کنند اما حسینی بحرینی در مصاحبه های خود با "عصردنا " و تاکید موکد بر اینکه " اصولگرایان گچساران باید دنبال رای پیرزن ها در کوچه ها باشند" و حضور همزمان در مجالس "...
نقدی بر هجوم به شورای نگهبان :
طی حکمی از سوی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء :
مدیرعامل بانک سپه تاکید کرد :
نماینده مردم کهکیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری:
پرونده دکل نفتی در حال بررسی‌ است دادستان کل کشور در پاسخ به "عصردنا" : پرونده دکل نفتی در حال بررسی‌ است رئیسی گفت: نباید منافذی در بانک‌ها باز باشد تا عده‌ای سودجو از آن سوء‌استفاده کنند.
دادستان یاسوج و مدیرکل بازرسی کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی معرفی شدند: دادستان یاسوج و مدیرکل بازرسی کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام غلامرضا مزارعی افزود: در هر جامعه ای که عدالت نیست، مرگ و نیستی حاکم می شود.
حمله شدید پدر داماد گچسارانی احمدی نژاد به اصلاح طلبان ریاست جمهوری سال 96 را از دست می دهند: حمله شدید پدر داماد گچسارانی احمدی نژاد به اصلاح طلبان خورشیدی‌آزاد به نمونه‌ای از این تندروی‌ها اشاره کرد و گفت: در دوره اصلاحات هر روز یک بررسی از رسانه‌ها داشتیم تا ببینیم در زمان خاتمی هفته‌ای چند بار اهانت به ارکان نظام می‌شود که آن روزها اگر هفته‌ای 57 بار اهانت به نظام بود الان از هفته‌ای 570 بار هم بیشتر است
یک هم استانی مدیر نمونه کشوری شد افتخاری شایسته برای کهگیلویه و بویراحمد : یک هم استانی مدیر نمونه کشوری شد مهندس حبیبی از فرزندان شایسته شهرستان " چرام " استان " کهگیلویه و بویراحمد" است که سالهای متمادی مدیرعامل آب منطقه ای استان بود و از ابتدای دولت یازدهم بعنوان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران منصوب شده است .
رویکردی متفاوت به زندگی دکتر محمد مصدق بررسی چهره علمی مصدق : رویکردی متفاوت به زندگی دکتر محمد مصدق دکتر محمد مصدق دقیقا یک‌قرن پیش، یعنی در سال١٢٩٣ خورشیدی برابر با ١٩١٤میلادی، دکترای خود را در رشته حقوق از دانشگاه نوشاتل سوئیس دریافت کرد تا نام خود را به‌عنوان اولین دارنده مدرک دکترای حقوق در تاریخ ایران به ثبت برساند.
دین را دستاویز قرار ندهیم/ ایرانی بودن را فراموش نکنیم شهردار اسبق یاسوج : دین را دستاویز قرار ندهیم/ ایرانی بودن را فراموش نکنیم xبه طور حتم نباید اصالت ملی و ایرانی خود را نیز به فراموشی بسپریم زیرا رمز موفقیت کشور ما درعرصه های مختلف همچون دفاع مقدس، توجه همزمان به روحیات اسلامی و ایرانی بوده است
برگزاری مسابقات پیشکسوتان فوتسال چمنی درگچساران قاضی فر خبر داد : برگزاری مسابقات پیشکسوتان فوتسال چمنی درگچساران برگزاری این دیدارها می‌تواند سبب ایجاد وحدت و یکدلی در میان پیشکسوتان و استفاده از تجارب مربیان و بازیکنان برای اعتلای فوتبال کهگیلویه و بویراحمد شود
زمان و مکان مراسم مرحوم مندنی پور در تهران اعلام شد زمان و مکان مراسم مرحوم مندنی پور در تهران اعلام شد امید است هم استانی های عزیز در این روز با حضور پرشور خود تسلی خاطر این خانواده محترم باشند.
افزایش 280 میلیارد تومانی اعتبارات استان معاون استاندار کهگیلویه و بویر احمد خبر داد : افزایش 280 میلیارد تومانی اعتبارات استان امسال کمتر از 30 درصد پروژه کلنگ زنی داشتیم و سعی بر این بود که پروژه های عمرانی نیمه تمام بالای 70 تا 80 درصد را به اتمام برسانیم که مردم نتیجه فعالیت های دولت را به عینه مشاهده کنند و از آن بهره ببرند
ایجاد چهار رشته جدید کارشناسی ارشد رئیس دانشگاه آزاد گچساران خبر داد : ایجاد چهار رشته جدید کارشناسی ارشد این دانشگاه مجاز است که در مقطع ارشد ۲۰ دانشجو در هر رشته را در ترم جدید سال تحصیلی ثبت نام کند.
نگران ترکیب کمیسیون ویژه برجام نباشید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: نگران ترکیب کمیسیون ویژه برجام نباشید تاج گردون خاطرنشان کرد: ما نهایتاً تلاش می‌کنیم در مسیری حرکت کنیم که منافع عمومی ملت و کشور را تأمین کند و از قاعده کار انحراف پیدا نکند.
عدالت را رعایت کنید در خواست امام جمعه لیکک از دولت مردان : عدالت را رعایت کنید یکی از مصادیق عدالت در جامعه مساوات است و باید عدالت و مساوات در تمامی ابعاد زندگی اجتماعی رعایت شود
هیچ پروژه عمرانی برای هفته دولت در شهر قلعه رئیسی افتتاح نمی‌شود رئیس شورای شهر قلعه رئیسی: هیچ پروژه عمرانی برای هفته دولت در شهر قلعه رئیسی افتتاح نمی‌شود ﻋﺮﺽ ﺁﺳﻔﺎﻟﺖ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﮊﻩ 11 ﻣﺘﺮ ﺑﻮﺩﻩ ﻭﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻥ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩ 18 ﻣﺎﻩ است ﮐﻪ ﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﻧﯿﺰ 22 ﻣﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ است
رضایت به عفو محیط‌بان دنا را به آیت‌الله ملک حسینی واگذار کردم اسماعیل رضایی به عصردنا خبرداد: رضایت به عفو محیط‌بان دنا را به آیت‌الله ملک حسینی واگذار کردم رضایت دادن خود و طایفه بزرگ عباسی در بویراحمد از قاتل فرزندم که محیطبان دنا بوده را به نماینده ولی فقیه در این استان واگذار کردم.
باید پسوند اسلامی را از فرهنگ و ارشاد برداشت امام جمعه قلعه رئیسی با انتقاد از اسفبار بودن عروسی ها در تالارها: باید پسوند اسلامی را از فرهنگ و ارشاد برداشت کجا امام زمان راضی است زن مسلمان، دختر شیعه بیاید در یک محفل و یک جلسه در تالارها و باغ ها خود آرایی کند و زیبایهایش را به حراج بگذارد.
کسی حق ندارد اراضی کشاورزی را به نام منابع ملی تصرف کند واکنش مثبت وزیر جهاد کشاورزی به خواسته نماینده بویراحمد و دنا: کسی حق ندارد اراضی کشاورزی را به نام منابع ملی تصرف کند متاسفانه امروز نارضایتی فراوانی در بین کشاورزان منطقه بوجود آمده و برخی از کشاورزان ما را به زندان برده‌اند.
زبان کشی در کهگیلویه و بویراحمد دلیل اصرار خانواده ها بر فارسی صحبت کردن فرزندانشان چیست؟ زبان کشی در کهگیلویه و بویراحمد سوالی که در اینجا از این والدین دارم اینست که: کدام یک از مدیران ملی استان ما، که در بالاترین سطح مدیریتی کشور قرار دارند قبل از سن 6 سالگی، فارسی صحبت می کردند؟
دشت های استان تشنه و غیر قابل استفاده مانده اند نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس : دشت های استان تشنه و غیر قابل استفاده مانده اند وی عنوان کرد: دولت با راه اندازی بخش خصوصی و تعاونی ها در زمینه کشاورزی می تواند زمینه اشتغال سه هزار فارغ التحصیل بخش کشاورزی استان را نیز فراهم کند.
کیلینیک دندانپزشکی یاسوج به بهره برداری رسید باحضور وزیرجهادکشاورزی : کیلینیک دندانپزشکی یاسوج به بهره برداری رسید وی تصریح کرد:انجام خدمات دهان و دندان و آموزشهای دندان پزشکی دانشجویان این رشته از دیگر اهداف ساخت این مرکز دندانپزشکی است.
دولت نرخ تورم را تک رقمی می‌کند وزیر جهادکشاورزی در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد: دولت نرخ تورم را تک رقمی می‌کند وی در ادامه از تدوین طرح جامع توسعه باغات دیم خبرداد و اظهارکرد: طرح توسعه باغات دیم را بطور جدی در دستورکار قرار داده‌ایم و در کنار آت توسعه زمین‌های آبی نیز در دستورکار است.
آمادگی شرکت گاز برای گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: آمادگی شرکت گاز برای گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی صیدالی گفت: کهگیلویه و بویراحمد بیشتر از بسیاری استان‌های کشور گاز مصرف می‌کند که باید فرهنگ سازی‌های لازم برای مدیریت مصرف انجام شود.
سفر وزیرجهادکشاورزی به چرام فرماندار خبر داد: سفر وزیرجهادکشاورزی به چرام فرماندار چرام گفت: پروژه راهدارخانه «جوخانه» تنها پروژه کلنگ زنی شده هفته دولت امسال در این شهرستان بوده است.
ترمزعزل و نصب ها را بکشید! قابل توجه مسئولان ارشد استان : ترمزعزل و نصب ها را بکشید! هر چند از تریبونها بسیاری از مسئولان به عدم دخالت دولت در انتخابات گوشزد می شود اما عزل و نصبها چیزی دیگر می گوید .
راه‌اندازی اولین فرهنگسرای یاسوج شهردار مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: راه‌اندازی اولین فرهنگسرای یاسوج جاوید از اتمام تعهدات شهرداری یاسوج برای آغاز عملیات اجرایی سینمای این شهر نیز خبرداد.
رفع مشکل برقرسانی به آبلش لنده و کارخانه آجر دهدشت تقدیر استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مدیرعامل برق: رفع مشکل برقرسانی به آبلش لنده و کارخانه آجر دهدشت با افتتاح این پروژه مشکلات برقرسانی به ۲ پروژه مهم اقتصادی اشتغالزا در کهگیلویه و بویراحمد رفع شد.
نونهال هم استانی قهرمان آسیا شد در مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان: نونهال هم استانی قهرمان آسیا شد رستگار که تا کنون موفق به کسب مدال های رنگارنگی از مسابقات مختلف کشوری شده بود توانست با این مدال اولین مدال آسیایی خود را کسب نماید .
برنامه سفر دوروزه وزیر جهاد کشاورزی به کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد تشریح کرد : برنامه سفر دوروزه وزیر جهاد کشاورزی به کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد وی افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه عمرانی در سطح استان را از برنامه های روز دوم سفر وزیر جهاد به استان ذکر کرد
یادواره 72 شهید روستای دستگرد برگزار می‌شود مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه کهگیلویه: یادواره 72 شهید روستای دستگرد برگزار می‌شود آشنایی نسل امروز با اهداف و آرمان‌های بلند شهدا یک ضرورت است که می‌طلبد با برگزاری یادواره‌ها این رسالت عملی شود
پادرمیانی مسئولان ارشد برای عفو محیط بان دنا + تصاویر پادرمیانی مسئولان ارشد برای عفو محیط بان دنا + تصاویر
دکتر محمد مصدق در آیینه تصاویر دکتر محمد مصدق در آیینه تصاویر
مجموعه‌ای از عکس‌های کمتر دیده‌شده رهبرمعظم انقلاب مجموعه‌ای از عکس‌های کمتر دیده‌شده رهبرمعظم انقلاب
به این میگن هتل  5 ستاره ! به این میگن هتل 5 ستاره !
ورود نخستین گروه از آزادگان به خاک میهن اسلامی ورود نخستین گروه از آزادگان به خاک میهن اسلامی
ناصرالدین شاه در آتلیه عکاسی ناصرالدین شاه در آتلیه عکاسی
تصاویری متفاوت از زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس تصاویری متفاوت از زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس
نظرسنجی
پیش بینی شما از وضعیت رد صلاحیت شدگان انتخابات گذشته در انتخابات امسال مجلس
رد صلاحیت می شوند
تایید صلاحیت می شوند
نظری ندارم