به روز شده در: ۰۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱
سرمقاله
روشن است که دیوان مردمی انیرانی (ناایرانی) بوده‌اند که پیش از آمدن ایرانیان در سرزمین کنونی ایران نشیمن داشته‌اند که با نشستن ایرانیان در این سرزمین، پس از سالها جنگ و پیکار با یکدیگر، سرانجام ایرانیان بر آنان پیروز شده و آنان را زیردست و فرمانبردار خویش نموده‌اند.دیوان که برخی از گرته‌های اوستا و دیگر نبشه‌های کهن نامگان ایرانی...
گفت و گو
درختان بلوط پذیرای گردشگران بود نه خدمات آقایان انتقاد شدید مدیر منابع طبیعی بویراحمد :
مشکل "موحد"کجاست ؟ نماينده سابق گچساران و باشت پاسخ داد :
تولد نوزاد یاسوجی در آسانسور! سرپرست مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
برگزاری کنگره بزرگداشت آیت الله ملک حسینی(ره ) در یاسوج رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
گزارش
نماینده بعدی "گچساران " در مجلس قطعا "تاج گردون "است نماینده سابق "گچساران و باشت " در مجلس شورای اسلامی
عملکردمان خوب است اطلاع رسانی ضعیف است ! انتقادات پی در پی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نشانه چیست؟
شهرداری سی سخت ورشکسته است مدیر کل امور شهری و روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
رئیس جمهور : با تغییر یک نفر، مسیر دولت عوض نمی‌شود
معاون صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد :
استیضاح وزیر علوم :
بازی دو سر برد دولت اعتدال در کارزار استیضاح استیضاح وزیر علوم استیضاح بورسیه خوران تنبل بود : بازی دو سر برد دولت اعتدال در کارزار استیضاح استیضاح حق مجلس است، اما استیضاح باطل، استیضاح دروغ و عوامفریبی، استیضاح بورسیه خوران تنبلی، که در آشفته بازار 8ساله، نه عرق کار ریخته اند و نه سختی علم آموزی را بجان خریدند
انتقاد شدید رئیس جمهور از رسانه ملی در سفر اردبیل عنوان شد : انتقاد شدید رئیس جمهور از رسانه ملی تلاش دولت در سفرهای استانی بر این مبنا است که کارهایی که امکان‌پذیر است و دولت قادر است تا پایان دوره آنها را اجرایی کند، به مردم وعده دهد
کشف هفت تن زغال قاچاق در استان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: کشف هفت تن زغال قاچاق در استان بسته های زغالی که بطور بسته بندی در بازار بفروش می رسد و حاوی شماره های تلفن و آدرس هستند مربوط به این استان نیستند.
استیضاح وزیر علوم یا وزیر امورسیاسی؟ نقدی بر استیضاح فرجی دانا : استیضاح وزیر علوم یا وزیر امورسیاسی؟ استفاده نامناسب برخی نمایندگان محترم از حق خود در استیضاح وزرای دولت و ...، موجب ایجاد تنش در کشور، دانشگاه‌ها و جامعه علمی و دانشگاهی خواهد شد.
طوفان تابستانی در آخرین اخبار از فعالیت های نهادهای امداد رسان در استان : طوفان تابستانی در "کهگیلویه و بویراحمد " این بارشها به صورت باد شدید، طوفان و رگبار مورد وارد آمدن خسارتهای فراوانی به احشام، خانه ها، چادرهای عشایری، اسباب منزل و زمین های زراعی عشایر در این مناطق شد
استیضاح وزیر علوم سیاسی بود مشروح سخنان تاجگردون در نشست با خبرنگاران گچسارانی استیضاح وزیر علوم سیاسی بود وی در ادامه در پاسخ به اظهارات دبیر حزب موتلفه گچساران، افزود: ۴۰۰ نفر در فلان دوره نماینده بروند سرکار افتخار محسوب نمی شود.
بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد کاهش یافت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد کاهش یافت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ۲/۹ درصدی بیکاری در سه ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
مشاور اجرایی استاندار منصوب شد طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه وبویراحمد؛ مشاور اجرایی استاندار منصوب شد وی از چهره‌های اصلاح طلب و دارای سوابق فنی و اجرایی زیادی در بخش‌های مختلفی چون جهاد سازندگی، راه و شهرسازی، و کانون کارشناسان دادگستری است.
خسارت میلیاردی آتش سوزی ها به منابع طبیعی استان معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد : خسارت میلیاردی آتش سوزی ها به منابع طبیعی استان براساس آمار و اطلاعات در سال 88 تعداد 105 فقره آتش‌سوزی در منابع طبیعی استان اتفاق افتاد که بیشترین آمار آتش‌سوزی مربوط به شهرستان بویراحمد با 37 مورد است.
همدلی برای توسعه استان اقدام جالب نمایندگان کهگیلویه و گچساران +عکس همدلی برای توسعه استان این سایت در توضیح این عکس نوشته است " همدلی برای توسعه استان " که نشان می دهد نمایندگان استان با داشتن اختلاف فکری ولی برای توسعه استان همدل هستند که حتما این شیوه به نفع استان است
پیش بینی نماینده وزیر علوم عزل شد : پیش بینی نماینده "کهگیلویه "محقق شد این نتیجه نهایی استیضاح وزیر علوم نشان داد از میان پیش بینی های نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی پیش بینی سید "علی محمد بزرگواری " نماینده " کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده " در مجلس شورای اسلامی محقق شد و پیش بینی " تاج گردون " و "زارعی " نمایندگان " گچساران و باشت " و " بویراحمد و دنا " به واقعیت نپیوست
اهدای خون از طرف بانوان هم استانی بسیار پایین است مديركل انتقال خون استان كهگيلويه و بويراحمد : اهدای خون از طرف بانوان هم استانی بسیار پایین است از ابتداي سال تاكنون قريب به 12هزار نفر براي اهداي خون مراجعه كرده اند كه 90درصد آنها موفق به اهداي خون شدند با توجه به اينكه ميانگين اهداي خون در كشور60درصد است و در استان ما 40 درصد است
آقای قالیباف به حرمت خونهای ریخته شده استعفا دهید نقدی بر بی خیالی شهردار تهران در قتل شهروندان : آقای قالیباف به حرمت خونهای ریخته شده استعفا دهید آیا کرامت انسانی حکم نمی کند شهردار تهران به حرمت خونهای ریخته شده در زیر مجموعه وی و احترام به خون حادثه دیدگان استعفا دهد تا حداقل مرهمی باشد بر دردهای بی پایان این عزیزان و ملتی که جز نظاره گری چاره ای ندارند
رئیس سازمان دانش آموزی استان منصوب شد در حکمی از سوی رئیس سازمان دانش آموزی کشور: رئیس سازمان دانش آموزی استان منصوب شد آئین تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه بیست و نهم مردادماه 93 با حضور " اردشیر دهقانی " معاون فنی آموزشی سازمان دانش آموزش کشور در اردوگاه تربیتی آموزش و پرورش استان در " آبشار یاسوج " برگزار می شود.
قلع و قمع بناهای احداثی در منابع ملی بویراحمد عصردنا گزارش می دهد: قلع و قمع بناهای احداثی در منابع ملی بویراحمد از تمامی دست اندرکاران دستگاه قضایی بویژه دادستان کهگیلویه و بویراحمد در این ارتباط تقدیر و امیدواریم این تلاش ها باهدف جلوگیری از تخریب و تصرف عرصه های ملی در این شهرستان همانند گذشته دوچندان شود.
هم‌اندیشی نمایندگان مجلس عضو توازن با نمایندگان دولت با دعوت تاج گردون + گزارش تصویری هم‌اندیشی نمایندگان مجلس عضو توازن با نمایندگان دولت در موضوع عدم توازن منطقه‌ای آنچه که معضل ایجاد می‌کند این است که در عرضه امکانات، فعالیت‌ها و جمعیت را مدنظر قرار ‌دهیم که در حال حاضر توزیع جمعیت و فعالیت در کشور منطقی نیست.
نخستین مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمدی کشور منصوب شد موفقیتی دیگر برای یک هم استانی: نخستین مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمدی کشور منصوب شد وی در پرونده کاری خود معاونت صدای صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد و قائم مقامی این نهاد را بهمراه دارد.
حسينيه زنده ياد با حضور "تاج گردون" در شهرستان باشت؛ حسينيه زنده ياد "محسن كرمي" افتتاح مي شود گفتني است خانواده "كرمي" قبلا نيز زمين گلزار شهدا و قبرستان فعلي شهر باشت را وقف نموده بودند.
فضای مجلس نشان از رای آوری استیضاح فرجی دانا دارد نماینده چهارشهرستان کهگیلویه و بویراحمد: فضای مجلس نشان از رای آوری استیضاح فرجی دانا دارد بزرگواری باتاکید براینکه فضای کنونی مجلس آن چیزی نیست که برخی نمایندگان حامی دولت از آن سخن می گویند ، تصریح کرد: نبرد کنونی در مجلس نبرد حق و باطل است.
پسر چهارساله گچسارانی  غرق و جسدش را آب برد در حادثه ای تلخ و تاسف آور و در جریان رهاسازی آب سدکوثر گچساران: پسر چهارساله گچسارانی غرق و جسدش را آب برد گفته می شود سدکوثر ساعت قبل از رها سازی اطلاع رسانی انجام داده بود و از روز یکشنبه رها سازی شروع شده بود.
فضای مجلس برای تایید فرجی دانا مثبت است نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای: فضای مجلس برای تایید فرجی دانا مثبت است وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری فرمایشات رهبری که ایجاد فضای سالم دینی و اسلامی در دانشگاهها است را ایجاد کند.
اخذ 2 دستور مهم بزرگواری از وزرای راه و نفت جلسه فراکسیون زاگرس نشینان مجلس با وزرای و معاون دولت: اخذ 2 دستور مهم بزرگواری از وزرای راه و نفت
جذب 100 درصدی اعتبارات شهرداری لیکک در سال گذشته شهردار لیکک مرکز شهرستان بهمئی خبر داد: جذب 100 درصدی اعتبارات شهرداری لیکک در سال گذشته شهردار شهرلیکک یکی از دلایل موفقیت شهرداری لیکک را در آسفالت ریزی را ،خود کفا بودن شهرداری در تهیه شن و ماسه عنوان کرد .
مشکلات خبرنگاران استان را به صحن علنی مجلس می کشانم نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم: مشکلات خبرنگاران استان را به صحن علنی مجلس می کشانم اگر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمانی کوتاه مشکلات خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد را بررسی نکند در قالب سوال از سوی در صحن علنی مجلس ، پیگیر رفع مشکلات این قشر زحمتکش می شویم.
پیش بینی با پایان یافتن استیضاح وزیر علوم مشخص می شود : پیش بینی "تاج گردون"محقق خواهد شد یا "بزرگواری" ؟ آنچه در این میان شاید برای کهگیلویه و بویراحمدی ها جالب باشد تفاوت دیدگاه دو نماینده این استان است که البته طبیعی و در نوع خود جالب توجه است
نجفی صلاحیت وزارت علوم را ندارد نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی: نجفی صلاحیت وزارت علوم را ندارد به دولت کنونی پیشنهاد می دهیم بجای معرفی " نجفی " برای وزارت علوم ، فردی را برای تصدی این وزارتخانه فردی را به مجلس معرفی کند که دارای روحیه اعتدالی باشد.
نجفی سرپرست وزارت علوم شد/ فرجی دانا مشاور رئیس جمهور طی حکمی از سوی روحانی : نجفی سرپرست وزارت علوم شد/ فرجی دانا مشاور رئیس جمهور امید است با توفیقات الهی و تلاش همه همکاران آن وزارت، اعضای هیأت‌های علمی و دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور، در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.
رتبه استان در مرگ ناشی از مصرف مواد مخدر مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد : رتبه استان در مرگ ناشی از مصرف مواد مخدر مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: آمار تلفات ناشي از سوءمصرف مواد مخدر در مدت مشابه سال قبل 10 نفر (همگي مرد) ثبت شده است.
انتصاب معاون آموزشی و مسوول امور اداری آغاز تغییرات در آموزش و پرورش چرام: انتصاب معاون آموزشی و مسوول امور اداری مسوولیت ها می بایست پلی برای خدمت رسانی مطلوب به مردم بوده و فرق نمی کند این مسوولیت در چه زمان و یا مکانی باشد.
(تصاویر) خداحافظی 50 شکارچی با شکار (تصاویر) خداحافظی 50 شکارچی با شکار
(تصاویر) جمع‌آوری نامه‌های مردمی به روحانی (تصاویر) جمع‌آوری نامه‌های مردمی به روحانی
(تصاویر) دستان غول‌آسایِ پسربچه هندی! (تصاویر) دستان غول‌آسایِ پسربچه هندی!
(تصاویر) جلسه استیضاح فرجی‌دانا (تصاویر) جلسه استیضاح فرجی‌دانا
(تصاویر) تونل‌های غزه همچنان پا بر جا (تصاویر) تونل‌های غزه همچنان پا بر جا
(تصاویر) واکنش روزنامه ها به استیضاح فرجی دانا (تصاویر) واکنش روزنامه ها به استیضاح فرجی دانا
تجمع هنرمندان، ورزشکاران و نخبگان در حمایت از مردم غزه. تجمع هنرمندان، ورزشکاران و نخبگان در حمایت از مردم غزه.
نظرسنجی
عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
بسیار ضعیف
ضعیف
خوب
نظری ندارم
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان