به روز شده در: ۰۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۸
سرمقاله
سران ايلات كهگيلويه كه از نمايندگي سلطاني ها دل خوشي نداشتند و همواره در انتخابات نماينده، خود را در برابر تصميم مقامهاي دولتي و متنفذان بهبهان در حالت انفعالي مي ديدند، در اين دوره مصمم شدند كه ابتكار عمل را در دست گرفته و منصور خان باشتي را به نمايندگي مجلس برگزينند. اين بار نيز همانند دوره ي هفدهم، انتخابات در ميان توده هاي مردم...
گفت و گو
خارج شدن 59 هکتار از اراضی ملی بویراحمد از دست متصرفان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد
اگر قوانین شفاف باشد فساد اقتصادی اتفاق نخواهد افتاد رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس
پروانه بهره‌برداری معدن فسفات چرام باطل شد! مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
نگاهی به دلایل توسعه نیافتگی کهگیلویه و بویراحمد:
طرح ضربتی ارتقا کیفیت نان در کهگیلویه و بویراحمد کلید خورد:
توصیه مدیرکل دامپزشكي "کهگیلویه وبویراحمد" :
اولین امام جمعه لنده درگذشت بعد از یکدوره طولانی بیماری: اولین امام جمعه لنده درگذشت وی زمان آئین های خاکسپاری و سوم اولین امام جمعه شهرستان لنده را روزهای دوشنبه سی ام آذرماه و سه شنبه یکم دی ماه 93 در شهرستان مرودشت استان فارس عنوان کرد.
راههای استان در شأن این استان نیست /افزایش تصادفات رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد : راههای استان در شأن این استان نیست /افزایش تصادفات راههای استان کهگلیویه و بویراحمد بعنوان استانی چهارفصل و معروف به پایتخت طبیعت ایران در شأن و جایگاه مردم این استان نیست که مسئولان استانی و کشوری باید توجه ویژه و خاصی به راههای این استان داشته باشند
نشست 20 آذر شیراز عامل اختلاف در کهگیلویه است/ مردم هوشیار باشند نماینده کهگیلویه و بویراحمد در نشست رسانه ای چرام: نشست 20 آذر شیراز عامل اختلاف در کهگیلویه است/ مردم هوشیار باشند البته این حقیر اجازه نخواهم داد که این آقایان در منطقه اختلاف و تفرقه بین مردم و جریان های سیاسی ایجاد کنند.
خروج سیدحسن از یاسوج/سفر سیدحسن در بهار آینده به استان منابع آگاه اختصاصی به عصردنا خبردادند: خروج سیدحسن از یاسوج/سفر سیدحسن در بهار آینده به استان سفر " سیدحسن خمینی " به کهگیلویه و بویراحمد تنها با اهداف آشنایی ، پتانسیل ها و امکانات کنونی در این استان بوده است.
دفاع شما از نقدی بر جوابیه سازمان تعزیرات به اظهارات نماینده کهگیلویه : دفاع شما از "مژدهی"بواسطه خدمت بزرگ ایشان به شما بود آقای فاطمی چگونه به خود حق داده اید نسبت به نماینده دیارتان که درجایگاه رفیع مجلس شورای اسلامی که خودتان بهترموقعیت آن را توصیف نموده اید اهانت نمایید؟
سفر غیر منتظره به منظور دیدار با مسئولان و بازدید از شهرهای استان انجام شد : سفر غیر منتظره "سیدحسن خمینی" به کهگیلویه و بویراحمد از مباحث رد و بدل شده میان این دو آیت الله جوان خبری منتشر نشده است .
یک هم استانی عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار کشور شد سخنگوی حزب اسلامی کار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: یک هم استانی عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار کشور شد " دیودیده" هم اکنون مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد است.
جوابیه مدیرکل منابع انسانی تعزیرات حکومتی کشور به اظهارات بزرگواری بدنبال اظهار نظر نماینده کهگیلویه در خصوص عملکرد رئیس سازمان تععزیرات حکومتی کشور: جوابیه مدیرکل منابع انسانی تعزیرات حکومتی کشور به اظهارات بزرگواری دیگر چماق در ادبیات مردم ما بواسطه دانش و شعور فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی که دارند جایگاهی ندارد . چماق مظهر جهالت و نادانی است و قلم نماد منطق و دانایی
اختصاص 32 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان باشت رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خبر داد: اختصاص 32 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان باشت دایمی شدن لایحه‌های تکراری 10 سال گذشته راهکاری مطلوب برای کاهش وقت نمایندگان برای لایحه‌های تکراری و کم شدن دغدغه مردم خواهد بود.
اولتیماتوم مدیرعامل آبفای شهری استان به پیمانکاران در جمع کارکنان شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد عنوان شد: اولتیماتوم مدیرعامل آبفای شهری استان به پیمانکاران در این صورت علاوه بر جلوگیری از دوباره کاری و صرف هزینه های مضاعف رضایت مردم استان نیز جلب می شود.
خودپرداز هایی که با التماس هم پول نمی دهند!! سریال خرابی خود پردازهای شهرچرام همچنان ادامه دارد: خودپرداز هایی که با التماس هم پول نمی دهند!! فشارهای روحی و روانی حاکم بر افراد؛ ناشی از کار روزمره از یک سو و فشار کمبود پول در خودپردازها و غیر فعال بودن آنها از سوی دیگر باعث افزایش فشارها بر مرم شده است.
اصولگرایان یک منبع موثق اصولگرایی به "عصردنا " گفت : اصولگرایان "گچساران و باشت "به اجماع نخواهند رسید در خصوص اینکه آیا واقعا اصولگرایان گچساران و باشت با برگزاری چنین نشست هایی به اتحاد و کاندیدای واحد می رسند باید به صراحت بگویم من معتقدم اصولگرایان گچساران و باشت برای انتخابات سال آینده مجلس به وحدت و کاندیدای واحد نمی رسند .
پاسخ قاطع نماینده بویراحمد به دلواپسان توزیع بودجه استان توزیع اعتبارات استان عادلانه بوده و جای نگرانی نیست : پاسخ قاطع نماینده بویراحمد به دلواپسان توزیع بودجه استان نتایج و دستاوردهای مثبت توزیع اعتبارات و منابع مالی در کهگیلویه و بویراحمد باید در حوزه های اجرایی و عمرانی قابل مشاهده بوده و مردم نقاط مختلف استان از این آثار و برکات بهره مند شوند.
عده ای سبب بدنامی استان شده اند مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد : عده ای سبب بدنامی استان شده اند وی با اشاره به مطلوب بودن نحوه برخورد مردم کهگیلویه و بویراحمد با گردشگران داخلی و خارجی، بیان کرد: در سال های گذشته عده ای اراذل و اوباش برخوردی ناشایست با گردشگران ورودی داشته اند که این امر موجب بدنام شدن استان شده است.
توديع و معارفه اي با حضور استاندار اسبق كهگيلويه و بويراحمد "عصردنا " گزارش مي دهد: توديع و معارفه اي با حضور استاندار اسبق كهگيلويه و بويراحمد پيش از اين "اميد جهان نژاديان" عهده دار اين سمت بود.
بهره برداری ازساختمان جدید پژوهشسرای گچساران در آئینی آغاز شد: بهره برداری ازساختمان جدید پژوهشسرای گچساران امکان فعالیت دانش آموزان برای فعالیتهای تحقیقی وپژوهشی دراین پزوهشسرا فراهم شده است.
از پابوسی هاشمی تا مترسک های اصولگرا/روی گردانی مردم به مسئول ملی واکنش نماینده کهگیلویه به نشست 20 آذر شیراز: از پابوسی هاشمی تا مترسک های اصولگرا/روی گردانی مردم به مسئول ملی این آقایان اگر می توانند برای دیار خود کاری بکنند اکنون نیز می توانند کاری انجام دهند و دلیلی ندارد حتما نماینده مردم باشند البته اینها نمی توانند نماینده مردم در مجلس باشند زیراکه آزمون پس داده اند.
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای علمی وپژوهشی دانش آموزان گچساران با حضور مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد انجام شد: افتتاح نمایشگاه دستاوردهای علمی وپژوهشی دانش آموزان گچساران وی تصریح کرد:باید دانش آموزان پژوهشگر وخلاق راتشویق وترغیب کرد،تا انگیزه انان مضاعف تر شود.ودراین راستای نهادینه کردن پژوهش وتحقیق درمدارس ازرویکرد دولت یازدهم است.
از دیدار دلنشین با مادر شهید تا سخنرانی در جمع بزرگان نظام گزارش تاج گردون از تعطیلات مجلس : از دیدار دلنشین با مادر شهید تا سخنرانی در جمع بزرگان نظام ردای اون روز از روستاهای حوزه امامزاده جعفر بازدید داشتم. البته روستاهای ترک نشین. تلخاب شیرین، سربیشه، بیدزرد و کلاغ نشین یا علی آباد. بازدید گرم و خوبی بود. داستان این بازدید و پیگیری کار مردم زیبا بود. مردم خیلی گرم و با نشاط استقبال داشتند و انصافاً واسه این مردم خوب باید کار کرد.
یادواره شهددای شرکت نفت وگاز،صنعت معدن واصناف درگچساران+تصاویر یادواره شهددای شرکت نفت وگاز،صنعت معدن واصناف درگچساران+تصاویر وی با بیان اینکه استقلال، عزت و امنیت امروز ما مرهون رهبری معظم انقلاب است گفت: سران فتنه و حامیان آنها در داخل و خارج کشور به اقداماتی غیر قانونی دست زده اند و مقام معظم رهبری در مقابل انها ایستادگی کرد.
سایپا در مسیر توسعه قرار گرفته است نماینده گچساران و باشت در بازدید از خطوط تولید سایپا: سایپا در مسیر توسعه قرار گرفته است مهم ترین مسئولیت دولت و مجلس در خصوص صنعت خودروسازی، دور نگه داشتن این صنعت از فضای سیاسی و کمک به حل مشکلاتی از جمله تحریم ها، مشکلات نقدینگی و ارزی، قیمت گذاری خودرو و سایر موارد است.
مهندس تباشیر رئیس بنیاد موقوفات 2 استان کشور شد طی حکمی از سوی قائم مقام بنياد توسعه و عمران اوقاف كشور: مهندس تباشیر رئیس بنیاد موقوفات 2 استان کشور شد " مهندس تباشیر " از مدیران موفق اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که حدود سه سال مسوولیت این اداره کل را برعهده داشت.
تقدیر از در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور بهمئی: تقدیر از "سردار عدل هاشمی" در همایش توسعه شهرستان بهمئی که سال گذشته در شهر لیکک برگزار شد جمعی از دانشجویان و مدیریت دانشگاه طی نامه ای از "سردار هاشمی" خواستند اینترنت و سایت دانشگاه را راه اندازی کند که ایشان این کار را برای دانشجویان انجام داد و موجب مسرت و خوشحالی دانشجویان این دانشگاه شد.
تقدیر از پژوهشگر برتر کهگیلویه و بویراحمدی با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد: تقدیر از پژوهشگر برتر کهگیلویه و بویراحمدی دکتر محمدی عضو هیات علمی ایستگاه تحقیقات کشاورزی دیم گچساران است که دارای مرتبه علمی دانشیاری و متخصص اصلاح گیاهان زراعی هستند
۳۲ روستای استان برق‌رسانی می‌شود مدیرعامل برق کهگیلویه‌وبویراحمد : ۳۲ روستای استان برق‌رسانی می‌شود راهزادی ، رسانه‌ها را یار و یاور شرکت توزیع برق این استان دانست و افزود: به طور حتم در صورت همراهی و تعامل مجموعه رسانه‌ها می توانیم مشکلات موجود در حوزه برق را به حداقل برسانیم.
170هزار هکتار از دشت های استان با کمبود آب مواجه است رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد: 170هزار هکتار از دشت های استان با کمبود آب مواجه است گوهرگانی افزود: در صورت تخصیص میزان آب مورد نیاز برای توسعه این اراضی شاهد افزایش راندمان تولید ، ارتقا کیفیت و بهبود فضای کسب و کار دربخش کشاورزی خواهیم بود.
مقابله با بحران کم آبی اولویت اساسی دولت معاون برنامه ریزی استاندارکهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مقابله با بحران کم آبی اولویت اساسی دولت وی اظهار کرد: به علت برداشت بی رویه از منابع آب زیر زمینی به خصوص در مناطق گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد موجب افت شدید سطح این آبها شده است.
قطعا اصولگرایان با یک کاندیدا وارد انتخابات می شوند فعال سیاسی اصولگرایان گچساران و باشت تاکید کرد: قطعا اصولگرایان با یک کاندیدا وارد انتخابات می شوند آقایان " فولادی وندا " ، " سید قدرت الله حسینی " و " علیمراد جعفری " بعنوان بزرگان عزیز و قابل احترام اصولگرایی نشست هایی برگزار کرده اند و هفته گذشته نشست مشترکی بین آقایان " حسینی " و " جعفری " برگزار شده است.
مردم وارد بازی دلالان نشوند رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: مردم وارد بازی دلالان نشوند تاج‌گردون افزود: در حال حاضر فعالیت‌های صرافی‌ها کنترل می‌شود بنابراین احتمال تکرار نوسانات شدید ارزی مانند آنچه که در سال‌های گذشته اتفاق افتاد، بسیار کم است.
انتصاب مدیران شایسته مناسب ترین راه جلوگیری از فساد انتصاب مدیران شایسته مناسب ترین راه جلوگیری از فساد انتصاب برخی از مدیران براساس معیارهای قومی، قبیله ای،حزبی ،جناحی و باندی پاشنه آشیل توسعه وپیشرفت هر جامعه است
سفری به روستاهای بویراحمد + گزارش تصویری سفری به روستاهای بویراحمد + گزارش تصویری
مراسم ختم بردار دکتر سید مراسم ختم بردار دکتر سید "صفدر حسینی " رئیس صندوق توسعه ملی کشور
هفت روستای گچساران به شبکه گاز پیوست +گزارش تصویری هفت روستای گچساران به شبکه گاز پیوست +گزارش تصویری
همایش بزرگ طوایف گچساران و باشت همایش بزرگ طوایف گچساران و باشت
برترین عکس‌های 2014 آتلانتیک برترین عکس‌های 2014 آتلانتیک
به اینا میگن بابا +تصاویر به اینا میگن بابا +تصاویر
هیس! اینجا خوابگاه دختران است هیس! اینجا خوابگاه دختران است
نظرسنجی
به نظر شما اصولگرایان کهگیلویه در انتخابات به اجماع می رسند ؟
بله
خیر