به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۳۹
سرمقاله
دکتر"مسعودی اصل"به سئوالات شما پاسخ می دهد
پرسش از شما ، پاسخ از مدیران ملی"کهگیلویه و بویراحمدی"
"عصردنا "معتقد است حضور فرزندان "کهگیلویه و بویراحمد" در مناصب ملی بشرط داشتن غیرت برای توسعه زادگاهشان و ارتقاء سایر فرزندان استان در مناصب ملی حتما می تواند عاملی مهم برای توسعه استان عزیزمان باشد همانند اصفهان ، چهارمحال و بختیاری ، مازندران و ....... !در این راستا پس از بررسی های مختلف و همفکری با شورای سردبیری "عصردنا " بنا را بر این...
یادداشت
گفت و گو
هرگونه انتقاد سازنده ای را با جان و دل می پذیرم رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد
پشرفت فیزیکی 95 درصدی محور پاتاوه - دهدشت صحت ندارد نماینده شهرستان های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد در مجلس:
منتفی شدن پروژه راه آهن یاسوج - اقلید صحت ندارد نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم:
گزارش
مدیرعامل "دناصنعت یاسوج" مدیر شایسته کشور شد مدیر عامل بزرگترین مجتمع تولیدی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد
انتصاب مدیر اجرایی بنیاد توسعه و عمران موقوفات هرمزگان مسوولیست جدید یک کهگیلویه و بویراحمدی در هرمزگان:
نگاهی به تاریخچه "قوم لُر" لرها در کدام استانها پراکنده اند :
مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:
مقایسه دانشگاه تهران ، اصفهان و دانشگاههای "گچساران " :
دبير كل حزب مردم سالاري در جمع فعالان سیاسی کهگیلویه و بویراحمد ؛
مدیرکل تعزیرات یک منبع آگاه به "عصردنا " خبر داد : مدیرکل تعزیرات"کهگیلویه و بویراحمد" تغییر خواهد کرد وی با بیان اینکه براساس تصمیم اتخاذ شده از سوی مسئولان وزارت دادگستری ، مدیران بومی تعزیزات استانها تغییر خواهند کرد ، افزود : آقای دهبانی نژاد مدیرکل بومی کهگیلویه و بویراحمد تغییر و جای خود را به یک مدیر غیربومی خواهد داد .
جزئیات جنایتی هولناک در فرمانده نیروی انتظامی گچساران تشریح کرد: جزئیات جنایتی هولناک در "گچساران" سریعا نیرو‌های امدادی مجروحان را به بیمارستان رساندند که متاسفانه پدر خانواده و دختر کوچکترش که تنها 6 سال سرهنگ بازیان ، گفت: هم اکنون مادر خانواده در کما به سر می‌برد و دختر بزرگتر وضعیت مساعدی دارد. سن داشت، جان خود را از دست دادند.
کار فرمانداران مدیریت حزبی و سیاسی نیست معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: کار فرمانداران مدیریت حزبی و سیاسی نیست وی تکریم خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران را از دیگر وظایف مهم فرمانداران، بخشداران و سایر متولیان امر برشمرد.
پایداری کنونی نظام اسلامی، مرهون دفاع مقدس است پایداری کنونی نظام اسلامی، مرهون دفاع مقدس است همه مردم و مسوولان کشور بنا به جایگاه خود، در برابر خون شهدا و ارزشهای امام (ره) و رهبری مسوول هستند و به طور حتم در صورتی که آحاد جامعه با تمسک به این ارزشها اجازه خودنمایی به استکبار جهانی را ندهند، کشورمان بیش از پیش به جایگاهی که شایسته آن است خواهد رسید
رشد منفی تولد در مديرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعيتي و مهاجرت سازمان ثبت احوال خبر داد: رشد منفی تولد در "کهگیلویه و بویراحمد" استان البرز با رشد 8.4 درصدی بیشترین آمار ولادت را در این مدت در اختیار داشته، قم با 8.3 درصد و آذربایجان غربی نیز با 7.9 درصد بیشترین رشد را داشته است.
رئیس جدید کتابخانه های عمومی گچساران منصوب شد طی حکمی: رئیس جدید کتابخانه های عمومی گچساران منصوب شد شایان ذکر است مراسم تودیع و معارفه امروز سه شنبه 8 مهر در سالن فرمانداری گچساران برگزار خواهد شد .
افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به تهران مدیر فرودگاه یاسوج خبر داد : افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به تهران مدیر فرودگاه یاسوج خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هم اکنون زیرساخت های پرواز خارجی در این فرودگاه مهیا نیز امکان پرواز به دبی امارات را نداریم.
انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد: انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر"یاسوج" باطل شد وی تاکید کرد: کمیته انطباق انتخابات هئیت رئیسه شورای شهر را امروز رد کرد و آن را به رسمیت نشناخت.
اشتباهی دیگر از هیئت مدیره تیم فوتبال سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج معرفی شد اشتباهی دیگر از هیئت مدیره تیم فوتبال "شهرداری یاسوج" غدیری سابقه سرمربی تیم شهرداری یاسوج را در سال‌های گذشته را دارد.
صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی سه‌شنبه صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی سه‌شنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است
تودیع و معارفه فرماندار طی مراسمی: تودیع و معارفه فرماندار "دنا" برگزار شد در این مراسم از خدمات سیدنظام‌الدین حسینی‌رضایی، تقدیر و علی تاج‌امیری به عنوان فرماندار جدید دنا منصوب شد.
احتمال لغو پروانه بهره‌برداری معدن فسفات رئیس صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه وبویر احمد خبر داد: احتمال لغو پروانه بهره‌برداری معدن فسفات "چرام" وی خاطرنشان کرد: چنانچه کسی حاضر به سرمایه گذاری نباشد بیش از این مردم را منتظر نمی‌گذاریم و تعطیلی پروژه فسفات چرام را اعلام می‌کنیم.
مدیر کل آموزش و پژوهش استانداری استان اعلام کرد : "کهگیلویه و بویراحمد" تنها استان بدون پارک علم و فناوری تبدیل ایده به ثروت، توسعه اقتصادی و اجتماعی استان، سروسامان دادن به بیکاری استان به وسیله پژوهش رفع خواهد شد
تشکل های مردم نهاد آسیب های اجتماعی را کاهش دهند فرماندار بهمئی: تشکل های مردم نهاد آسیب های اجتماعی را کاهش دهند در همایشی که با ریاست جمهوری اسلامی آقای دکتر روحانی داشتیم وی بر اهمیت و نقش کار سازمان های مردم نهاد تاکید داشت و مثال زد که این تشکل ها در شهرستان تبریز یک معضل تکدگیری را از سطح خیابان ها برداشتند.
مشارکت اولیاء دانش آموزان زمینه ای برای آموزش وپرورش فعال مدیر آموزش وپرورش دهدشت: مشارکت اولیاء دانش آموزان زمینه ای برای آموزش وپرورش فعال انتظار می رود که اولیاء گرامی ضمن همکاری و همراهی با فرزندانشان در آموزشگاهها ودر طول سال تحصیلی جدید با مشارکت علمی وفرهنگی و مادی آموزش وپرورش را در اجرای برنامه ها آموزشی و تربیتی همراهی نموده و با حضور سبز در مدارس نسبت به پیشرفت تحصیلی فرزندانشان کمک شایانی نمایید.
در دو سال مدیریتم با من نامهربانی شد رئیس سابق دانشگاه آزاد گچساران: در دو سال مدیریتم با من نامهربانی شد نوروزی، دانش را تنها منبع تمام نشدنی خواند و عنوان کرد: این منبع تمام نشدنی بازدهی صعودی به ویژه در اقتصاد دانش بنیان دارد.
مهلت دو هفته ای برای بررسی الحاق روستاهای اطراف یاسوج به شهر معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مهلت دو هفته ای برای بررسی الحاق روستاهای اطراف یاسوج به شهر با توجه به ساخت و سازهای غیر مجاز و مشکلاتی را که برای خدمات دهی به وجود آمده، دستگاه‌های آب ، برق، گاز بلاتکلیف هستند و مشاور باید مجددا طرح خود را بروز کند تا هدف آینده شهر را مد نظر قرار دهیم
پتروشیمی به دلیل پیشرفت زیر 10 درصد : پتروشیمی "دهدشت" لغو امتیاز می شود؟ طی سالهای گذشته طرحهای این صنعت به افرادی بی صلاحیت سپرده شده است.
پيمانكار با پول مسكن مهر برای خود ويلا ساخته است در نشست شوراي مسكن کهگیلویه و بویراحمد عنوان شد: پيمانكار با پول مسكن مهر برای خود ويلا ساخته است نيك اقبالي اظهار داشت: يكي از مشكلاتي كه طي يك سال گذشته دولت با آن مواجه بوده و وقت زيادي از آن گرفته، مسكن مهر بوده است.
تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد طی مراسمی : تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران برگزار شد محمودی حدود 2 سال مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را بر عهده داشت.
نمی دانیم برخی مدیران زیرکدام پرچم سینه می زنند ! نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد در "کهگیلویه و بویراحمد " : نمی دانیم برخی مدیران زیرکدام پرچم سینه می زنند ! نماینده تام الاختیار دانشگاه آزاد در استان با تاکید بر اینکه در دولت تدبیر و امید فضای دانشگاه باید در اختیار دانشگاهیان و دانشجویان باشد ادامه داد : دکتر ملک زاده رئیس جدید دانشگاه گچساران از نیروهای توانمند و هماهنگ با دولت تدبیر و امید است و گچساران را بخوبی می شناسد
صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی دوشنبه صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی دوشنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
جلسات توسعه استان در تهران تعطیل شد ! بدلیل بی تفاوت بودن مدیران ملی کهگیلویه و بویراحمدی : جلسات توسعه استان در تهران تعطیل شد ! جلساتی در تهران تشکیل که تعدادی از آنها در بخش های مختلف خبری و تصویری "عصردنا " اطلاع رسانی هم شد اما با کمال تاسف باید گفت این جلسات بدون نتایح روشن و ملموسی برای کمک به توسعه استان چندماهی است که برگزار نمی شود و عملا در تعطیلی بسر می برد
هشدار درباره خطرات جدي استفاده از ماهواره براي خانواده ها فرمانده سپاه فتح استان در بهمئي: هشدار درباره خطرات جدي استفاده از ماهواره براي خانواده ها ايشان همچنين از مسئولين خواست كه به مقوله اشتغال توجه جدي داشته باشند و منتظر نباشند تا كسي از بيرون بيايد و مشكلات اشتغال جوانان ما را حل كند و بايد خودمان دست به كار شويم.
خداحافظی مدير حوزه علميه در نامه ای اعلام شد : خداحافظی مدير حوزه علميه "كهگيلويه و بويراحمد" بخاطر قصور و تقصیرها از محضر همه عذرخواهی و حلالیت می طلبم واز خداوند سبحان عاجزانه درخواست مینمایم توفیق پیدا کنم تجارب اندک خویش را در اختیار مدیر جدید مجموعه قراردهم تادر راستای رشد و ارتقاء حوزه های علمیه قدمی بردارم
آمادگی لازم برای برگزاری سرشماری کشاورزی وجود دارد معاون فنی آموزش سزشماری عمومی کشاورزی چرام: آمادگی لازم برای برگزاری سرشماری کشاورزی وجود دارد هماهنگی های لازم با فرماندار و سایر مسوولان محلی شهرستان چرام برای برگزاری سرشماری عمومی امسال همزمان با سراسر کشور اندیشیده شده است.
درمبارزه با زمین خواران اسیر تهدیدها و فشارها نمی شویم مدیرمنابع طبیعی شهرستان بویراحمد: درمبارزه با زمین خواران اسیر تهدیدها و فشارها نمی شویم او بنای خود را بر مبارزه جدی با سودجویان و متصرفان منابع طبیعی از زمین‌خوران گرفته تا باندهای تهیه زغال و قاچاقچیان چوب گذاشت و در این راه نشان داد که نمی‌خواهد اسیر فشارها شود.
تنديس هاي شهر تنديس هاي شهر تنديسهاي درون هر ميدان شهر از ظرفيت و سرمايه ها و داشته هاي فكري همان جغرافيا مي گويد و در بازگوي حقايق تاريخي نگاهها را به آن سمت معطوف مي سازد و تحول آفريني مي كندالبته بايد توجه گردد كه چنانچه نصب تنديس و سرديس در اماکن و معابر شهري شتاب تصاعدي داشته باشد نه تنها در معرفي شهر نتيجه مورد نظر را نداشته بلکه حتي به آشفتگي بصري در شهر هم مي افزايد
اولتیماتوم در جهت رفع مشکلات کشاورزان مطرح شد: اولتیماتوم "بزرگواری" به وزیر کشاورزی به روز نبودن بسته بندی و فروش فله ای محصولات کشاورزی یکی دیگر از مشکلات بخش کشاورزی است که باید دولت راهکاری برای رفع این مانع پیش بینی و عملیاتی کند.
استقبال از مهمانان استان با بوی لجن + تصاویر قابل توجه مسئولان کهگیلویه و بویراحمد : استقبال از مهمانان استان با بوی لجن + تصاویر دفع غیربهداشتی فاضلاب وعبور فاضلاب از طریق جوی های روباز و در زمین های اطراف به صورت گنداب تجمع پیدا کرده که ادامه این وضع نامطلوب موجب رشد و تکثیرروزافزون انواع جانوران و حشرات موزی و غیرموزی شده و از طرفی جمعیت گربه و سگ های ولگرد در این مناطق افزایش یافته است
تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران+تصاویر تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد گچساران+تصاویر
تصاویر آئین تکریم و معارفه مدیرعامل برق تصاویر آئین تکریم و معارفه مدیرعامل برق
به بهانه شروع مدارس به بهانه شروع مدارس
بازسازی و تعمیر بخش های بیمارستان شهید بهشتی یاسوج + تصاویر بازسازی و تعمیر بخش های بیمارستان شهید بهشتی یاسوج + تصاویر
روزنامه فروش های یاسوج آه می فروشند + تصاویر روزنامه فروش های یاسوج آه می فروشند + تصاویر
(تصاویر) پادگان آموزشی زنان پیشمرگ (تصاویر) پادگان آموزشی زنان پیشمرگ
(تصاویر) آغاز تجاوز عراق به ایران (تصاویر) آغاز تجاوز عراق به ایران
نظرسنجی
نمره شما به عملکرد سازمان گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ......
0-5
5-10
10-15
15-20
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان