به روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴
سرمقاله
هرچند تاکنون نخبگان و فرهیختگان استان مدیریت دکتر خادمی را در این مسند مورد تحلیل قرار نداده اند و بر این باور هستند که هچنان صبر نمائیم و به این برادر گرامی فرصت بیشتری برای ارائه ی برنامه های خود دهیم، حقیر نیز به نوبه خود پیشنهاد دارم که سفر هیأت محترم دولت را به این فرصت (ارزیابی عملکرد استاندار محترم و تیم مدیریتی ایشان) اضافه نمائیم.
گفت و گو
هرگونه انتقاد سازنده ای را با جان و دل می پذیرم رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد
پشرفت فیزیکی 95 درصدی محور پاتاوه - دهدشت صحت ندارد نماینده شهرستان های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد در مجلس:
منتفی شدن پروژه راه آهن یاسوج - اقلید صحت ندارد نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم:
گزارش
انتصاب مدیر اجرایی بنیاد توسعه و عمران موقوفات هرمزگان مسوولیست جدید یک کهگیلویه و بویراحمدی در هرمزگان:
نگاهی به تاریخچه "قوم لُر" لرها در کدام استانها پراکنده اند :
نباید به مناطق حوزه انتخابیه نگاه تبعیض آمیز داشت نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای لاسلامی:
رئیس جدید جهادکشاورزی طی حکمی: رئیس جدید جهادکشاورزی "چرام" منصوب شد بر پایه این گزارش آیین تودیع و معارفه رئیس جهاد کشاورزی چرام فردا با اعضای شورای اداری در سالن فرمانداری چرام برگزار می‌شود.
ظلم آشکارا به مرغداران استان رئيس سازمان جهاد كشاورزي كهگيلويه و بويراحمد تشریح کرد : ظلم آشکارا به مرغداران استان وي با اشاره به واگذاری تنظيم و ساماندهي توليدات كشاورزي در همه مراحل توليد تا مصرف به این سازمان، داشت: اين اتفاق مباركي است كه كاملا منطقي بوده چرا كه وقتي يك وزارتخانه دانش توليد يك محصول را دارد بهتر است فراواري، نظارت و فرايندهاي بعد از توليد نيز با همان وزارتخانه باشد
زنگ مهر امسال استان کجا نواخته می شود ؟ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد پاسخ داد : زنگ مهر امسال استان کجا نواخته می شود ؟ هر ساله در آموزش و پرورش پروژه مهر برگزار می‌شود که در واقع این برنامه از تیرماه آغاز و اقداماتی همانند، برنامه‌ریزی برای شروع سال تحصیلی جدید، ساماندهی نیروی انسانی و نقل و انتقالات معلمان را شامل می‌شود
به اصلاح طلب بودنم افتخار می کنم فرماندار جدید شهرستان کهگیلویه: به اصلاح طلب بودنم افتخار می کنم وی عنوان کرد: فرهنگ دیالوگ بر مونولوگ پیروز است و یک مدیر توانمند باید با بالا بردن آستانه تحمل و در مسیر قانون برای خدمتگزاری به مردم گام بردارد.
سفر صاحب امتیاز روزنامه رسالت به یاسوج بدنبال لغو سفر دبیر مجمع تشخیص مصلحت: سفر صاحب امتیاز روزنامه رسالت به یاسوج وی وزیر پست و تلگراف دولت اول میرحسین موسوی و صاحب امتیاز و مدیرمسوول کنونی روزنامه رسالت است.
کشت فرمانده انتظامی کهگیلویه تکذیب کرد: کشت " ماری جوانا " در دهدشت تاکنون گزارشی مبنی بر کشت هیچ ماده مخدری در این شهرستان ارائه نشده است.
تودیع و معارفه فرماندار با حضور مسئولین استانی و محلی: تودیع و معارفه فرماندار"کهگیلویه" برگزار شد قادر لاهوتی از دیگر سران اصلاح طلب در این شهرستان در این آئین حضور نداشت .
سفر دبیرمجمع تشخیص مصلحت به یاسوج برای شرکت در کارگاه اقتصاد مقاومتی: سفر دبیرمجمع تشخیص مصلحت به یاسوج این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در دو انتخابات گذشته ریاست جمهوری نتوانسته رخت ریاست جمهوری را برتن بپوشاند.
پنج کشته و زخمی در محور یاسوج ، شیراز در تصادف نیسان با پیکان رخ داد: پنج کشته و زخمی در محور یاسوج ، شیراز وی افزود: کشته شدگان سرنشینان خودروی پیکان بودند که قبل از رسیدن امدادگران اورژانس بر اثر شدت جراحات و صدمات وارده فوت کردند.
صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی سه‌شنبه صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی سه‌شنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
آزمایشگاه پیام نور قطب آزمایشگاههای جنوب کشور شد رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد: آزمایشگاه پیام نور قطب آزمایشگاههای جنوب کشور شد آزمایشگاه دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در چهار طبقه و با اعتباری بیش از 30 میلیارد ریال تکمیل شده که در مهرماه جاری در ساختمان مرکزی این دانشگاه واقع در روستای " سرآبتاوه یاسوج " افتتاح می شود.
مدیرعامل بانک کشاورزی طی حکمی : مدیرعامل بانک کشاورزی "کهگیلویه و بویراحمد"منصوب شد وی از فرزندان شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد است که معاونت مالی - اداری بانک کشاورزی بوشهر و مدیرعاملی بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری را در سابقه کاری خود دارد
جلوی بی عدالتی های شرکت نفت در نامه "تاج گردون" به وزیر نفت عنوان شد : جلوی بی عدالتی های شرکت نفت "گچساران "و حراستش را بگیرید لذا شایسته است ترتیبی اتخاذ گردد تا تمامی نیروهایی که طی یک سال گذشته، خارج از روال اداری به کار گرفته‌شده‌اند احصاء و اصلاح شوند و با کلیه متخلفین برخورد قانونی صورت پذیرد.
راه اندازی مجدد کارخانه خوراک دام و طیور استان معاون توسعه و عمران سازمان امور عشایر ایران خبر داد: راه اندازی مجدد کارخانه خوراک دام و طیور استان صفر زاده عنوان کرد: اگر برای ادامه کار این کارخانه نیاز به حمایت سازمان امور عشایر باشد به طور حتم این سازمان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.
برگزاری رییس دانشگاه علوم پرشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: برگزاری "کنگره بین المللی خون" در یاسوج جمن عنوان کرد: مقدمات و تمهیدات لازم برای برگزاری این کنگره از چند ماه قبل آغاز و دو کمیته علمی و اجرایی نیز تشکیل و فعال شده است.
معاون عمرانی امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد معاون عمرانی امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد طی حکمی از سوی مجید علیپور مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد سید غلام حسین بلادی به سمت معاون توسعه و عمران این اداره کل منصوب شد
جایگاههای بدهکار به مزایده گذاشته می شوند مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد : جایگاههای بدهکار به مزایده گذاشته می شوند وی با اشاره به معرفی سه جایگاه خصوصی سی ان جی به دادگاه اظهارکرد: جایگاه های خصوصی نیز 30 میلیارد ریال به شرکت گاز بدهکاری دارند.
فرماندار پس از کش و قوس های فراوان: فرماندار "کهگیلویه" عزل شد آیین تودیع و معارفعه فرماندار شهرستان کهگیلویه فردا عصر در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار خواهد شد .
مدیران سابق اعتمادی به جوانان نداشتند نماینده مردم بویراحمد در مجلس شورای اسلامی: مدیران سابق اعتمادی به جوانان نداشتند کشور چین با اتکا به نیروی انسانی خود به این پیشرفت های کنونی رسید و در ایران نیز اگر به دنبال پیشرفت هستیم باید به جوانان نخبه کشور اعتماد کنیم
تعطیلی پنجشنبه ادارات استان لغو شد با تصمیم استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تعطیلی پنجشنبه ادارات استان لغو شد خادمی اظهار داشت: ساعات کاری ادارات به روال قبل از تیرماه سال جاری باز خواهد گشت.
صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی دوشنبه صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی دوشنبه روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
رئیس شورای شهر لنده انتخاب شد با رای تمامی اعضاء: رئیس شورای شهر لنده انتخاب شد گفتنی است وی در دولت گذشته معاون آموزش و پرورش لنده بوده است .
استاندار سالهای دور کهگیلویه و بویراحمد معاون وزیر شد افتخاری دیگر برای فرزندان قوم لر : استاندار سالهای دور کهگیلویه و بویراحمد معاون وزیر شد طی حکمی از سوی مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت دکتر "علی قنبری " از فرزندان شایسته قوم لر ( استان چهارمحال و بختیاری ) و استاندار سالهای دور کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران منصوب شد
آغاز به کار نمایشگاههای پاییزه در استان رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: آغاز به کار نمایشگاههای پاییزه در استان دیودیده در ادامه گفت: در نمايشگاه پاييزه امسال تخفيف اعمال شده بين 10 تا 15 درصد است.
نامه رئیس حوزه علمیه در پی عمل جراحی موفقیت آمیز مقام معظم رهبری منتشر شد: نامه رئیس حوزه علمیه "دهدشت" به رهبر انقلاب امید است همواره مشمول عنایت خاصّۀ حضرت ولیّ عصر عجل الله تعالی فرجه الشّریف بوده و جامعۀ اسلامی از این نعمت عظمی بهره‌مند باشند.
تیراندازی مرگبار در مراسم عروسی درشهرستان دنا بوقوع پیوست: تیراندازی مرگبار در مراسم عروسی بر اساس اطلاعات دریافتی وضعیت مزاجی یکی از مصدومان این حادثه مطلوب و رضایت بخش نیست.
انتقاد تند در نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد عنوان شد: انتقاد تند "بزرگواری" از مدیران میراث فرهنگی و گردشگری استان وی اظهار کرد: در بحث گردشگری منابع سردسیری بسیار خوبی داریم و این مناطق می توانند به رونق گردشگری کمک کنند.
مهمترین اولویت کاری من رسیدگی به خواسته های مردم است غلامرضا تاج گردون : مهمترین اولویت کاری من رسیدگی به خواسته های مردم است تاج گردون طول این جاده را دو کیلومتر اعلام کرد و گفت: تاکنون بیش از 15 میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است.
برگزاری همایش یک روزه معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: برگزاری همایش یک روزه "اقتصاد مقاومتی" در یاسوج معاون برنامه ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این شاخصها در بخشهای اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، صنعتی، معدنی و سایر بخشها هستند.
شادی تیم ملی والیبال، قهرمانی ایران در کشتی، معدوم سازی قلیان و ..... شادی تیم ملی والیبال، قهرمانی ایران در کشتی، معدوم سازی قلیان و .....
(تصاویر) عجیب و دیدنی از دنیای حیوانات (تصاویر) عجیب و دیدنی از دنیای حیوانات
(تصاویر) قهرمانی کشتی فرنگی ایران (تصاویر) قهرمانی کشتی فرنگی ایران
(تصاویر) کارناوال شادی کودکان در تئاترشهر (تصاویر) کارناوال شادی کودکان در تئاترشهر
(تصاویر) سال1337؛ امریکایی‌ها در شیراز (تصاویر) سال1337؛ امریکایی‌ها در شیراز
(تصاویر) ترخیص رهبرانقلاب از بیمارستان (تصاویر) ترخیص رهبرانقلاب از بیمارستان
افتتاح جشنواره تأتر عروسکی، اختتامیه جشنواره تأتر، تالاب شاداب و ................. افتتاح جشنواره تأتر عروسکی، اختتامیه جشنواره تأتر، تالاب شاداب و .................
نظرسنجی
علت تخریب رسانه ای مدیران ملی کهگیلویه و بویراحمد چیست ؟
گزارش نویسی های داخل استان
تن ندادن به خواسته های نامشروع تخریب گران
نداشتن استراتژی درست رسانه ای
همه موارد
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان