به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۵
سرمقاله
نزدیکی به انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی و انتخاب وکلای ملت برای چهار سال آینده و سپردن سرنوشت استان به دست سه نفر نماینده مردم در مجلس دهم می تواند آغازگر اصلاح اشتباه مسیری باشد که نتیجه اش آن شده است که امروز در همه جای استان می بینیم . معتقدیم کهگیلویه وبویراحمد امروز به فوریت و با قید اورژانس نیازمند حضور افرادی توانمند...
گفت و گو
اسامی مدیران زمین‌خوار استان را منتشر کنید مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد:
گفتمان بویراحمد را نمی شود تحقیر کرد معاون مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی؛
شورای شهر دهدشت باید منحل شود عضو معترض شورای شهر دهدشت:
گزارش
"گچساران" ، "کره جنوبی" می شود با خلاقیت رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی
تمجید بی سابقه وزیر بهداشت از " تاج گردون" در پاسخ به درخواست رئیس بیمارستان گچساران مطرح شد :
کانال ارتباطی تاج گردون در تلگرام راه اندازی شد تازه‌ترین اقدامات نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس:
اسطوره کهگیلویه شایسته بی احترامی نیست
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد
مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد:
در جمع سادات سرآببیز باشت عنوان شد:
تاج گردون در جمع "گزارش تصویری" تاج گردون در جمع "قشقائی ها" "غلامرضا تاج گردون" که به تازگی رئیس کمیسیون بررسی ویژه احکام دائمی برنامه های توسعه مجلس شورای اسلامی شده،شب گذشته در تالار فرهنگیان مهمان جمعی از قشقائی های گچساران بود تا ثابت کند از محبوبیت خاصی در میان قشقائی ها برخوردار است.
رقابت فیلم کارگردان هم استانی در جشنواره بین المللی کرالا: رقابت "ممیرو" با 13 فیلم در هند جایزه بهترین فیلم اول کارگردان، جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، جایزه فیپرشی و جایزه نتپک از دیگر جوایز این جشنواره هستند.
سازندگان و رسانه ملی باید از مردم عذرخواهی کنند واکنش فرماندار بهمئی به پخش مستند ایل بهمئی سازندگان و رسانه ملی باید از مردم عذرخواهی کنند رحمانی با تاکید بر اینکه امیدوارم ساخت این مستند با برنامه و هدف خاص نبوده باشد ادامه داد:حداقل ما انتظار داشتیم رسانه ملی با مسئولین شهرستان از قبل یک هماهنگی انجام می داد که متاسفانه هیچ هماهنگی انجام نشد.
گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا باز هم تغییر کرد در جلسه عصر امروز: گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا باز هم تغییر کرد گفتنی است پیش از انتخاب و تغییر مرادعلی پیوند نیز ، خلیفه خلقی پور بعنوان گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا معرفی شده بود .
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گذشته را فراموش کرده است دست نوشته یکی از ساکنان چرام به موسی خادمی: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گذشته را فراموش کرده است خداوند متعال از سر تقصیرات افرادی که به خاطر اغراض خاص خود نگذاشتند مهندس قوام نوذری اقتدار مدیریتی را در استان نهادینه کند نگذرد.
اعضای هیأت منصفه مطبوعات استان معرفی شدند در احکامی جداگانه : اعضای هیأت منصفه مطبوعات استان معرفی شدند آیین سوگند نامه اعضای جدید طبق قانون و به منظور پاسداری از احقاق حق و ابطال باطل و نیز حفظ حرمت این جایگاه به عمل آمد.
دستاورد سفر هیأت کهگیلویه و بویراحمد به روسیه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تشریح کرد: دستاورد سفر هیأت کهگیلویه و بویراحمد به روسیه محنایی افزود: مقرر شد اتاق بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد با سایر استان‌ها و مراکز لینک شود و محصولات تولیدی استان یک‌جا و ترکیبی به مناطق مختلف صادر شود.
هنر واکاوی رفتار سیاسی نماینده "گچساران و باشت " : هنر "تاج گردون "در سیاست ایران و توسعه استان گارنده معتقد به درک بالای غلام رضا از بازی قدرت در لایه های بالایی سیاست کشور میباشد که سبب حضور پدیده ای تازه در سیاست استان میشود . نمی توان از مردان سیاسی استان نام برد و "غلام رضا تاج گردون" را در این جغرافیای سیاسی به حساب نیاورد چرا که با متدولوژی خاص خود عملگرایی را ورای مسائل و کنش های سیاسی بازتعریفی دوباره نموده است.
گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا مشخص شد بعد از کش و قوس های فراوان:( اختصاصی عصردنا) گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا مشخص شد بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی مشخص شد.
با سرزنش یکدیگر جامعه توسعه نمی یابد فرمانده اسبق قرارگاه قرب قائم : با سرزنش یکدیگر جامعه توسعه نمی یابد هاشمی گفت: توسعه همه جانبه کشور و کهگیلویه و بویراحمد در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مستلزم توجه جدی به این شاخص ها است.
سهل‌انگاری هیچ مسئولی پذیرفتنی نیست نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد: سهل‌انگاری هیچ مسئولی پذیرفتنی نیست وی افزود: مسئولان باید به فکر آبادانی این مناطق باشند و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنند.
دکتر وکیلی در لیست حامیان دولت در تهران در نشست اصلاح طلبان اعلام شد : دکتر وکیلی در لیست حامیان دولت در تهران در نشست های مختلف اصلاحطلبان از این افراد بعنوان کاندیداهای بالقوه تهران برای شرکت در انتخابات مجلس اشاره شده است .
کشورهای غربی برای رفع تحریم ها تضمین کتبی دهند عضو کمیسیون ویژه بررسی برجام : کشورهای غربی برای رفع تحریم ها تضمین کتبی دهند وی تاکید کرد: در این راستا نظر مقام معظم رهبری در راکتور اراک تامین شده است اما باید در خصوص عملی شدن نکات دیگر مد نظر رهبری گام برداشت.
مراقب فعالیت موسسات غیرقانونی کاریابی باشید سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد مراقب فعالیت موسسات غیرقانونی کاریابی باشید با توجه به موارد گزارش، فعاليت غير مجاز تحت عنوان كاريابی و موسسات غير قانونی و بدون مجوز جذب نيروی كار منجر به سرگردانی و مشكلاتی برای جويندگان کار در سطح استان شده است.
کاندیداتوری دومین کهگیلویه وبویراحمدی در تهران +عکس اختصاصی "عصردنا" : کاندیداتوری دومین کهگیلویه وبویراحمدی در تهران +عکس من با هدف حمایت از متخصصین و فرهیختگان علمی،کارآفرینی پا به عرصه انتخابات خواهم گذاشت.
بخشی از تپه آیا با اجازه اداره کل میراث استان کهگیلویه و بویراحمد؛ بخشی از تپه "تل خسرو" یاسوج باخاک یکسان شد؟ بخشی از تپه هفت هزار ساله "تل خسرو" در یاسوج بکلی با خاک یکسان شد.
سوخت زمستانی روستاییان ذخیره شده است مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد سوخت زمستانی روستاییان ذخیره شده است مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همکاری انبارهای مبدا ذخیره سازی مخازن انبار نفت در وضعیت مطلوبی قرار داشته و تا پایان فصل سرما نگرانی بابت ذخیره سوخت زمستانی وجود ندارد
کاندیداهایی فقط برای خندیدن ! نقدی بر حضور افراد متوهم در انتخابات کهگیلویه و بویراحمد: کاندیداهایی فقط برای خندیدن ! وجود و حضور یک معلم خوب، یک استاد دانشگاه خوب و آگاه، یک قاضی عادل، یک پیمانکار قوی و توانمند، یک نظامی افتخارآفرین و .... در حیطه کار و فعالیت شغلی خودش می‌تواند بسیار مفید و برای شهرستان‌های ما بسیار کارآمد باشد. حضور مدعیان کنونی در جایگاه مناسب استعدادهایی که دارند، می‌تواند از آنان نخبگانی در سطح ملی ساخته و به رشد و توسعه استان نیز کمک نماید.
کشته و مجروح شدن پنج نفر در یاسوج در سانحه دلخراش : کشته و مجروح شدن پنج نفر در یاسوج " سرخاب رسائیان “ کارگر واحد عملیات اتفاقات برق بویراحمد 48 ساله در این تصادف کشته و همسر بهمراه دوفرزندش بشدت مصدوم شدند.
رفع مشکل آب روستای بلوط بنگان باافزایش قطر خط انتقال آب سوق مدیرعامل آب و فاضلاب شهری: رفع مشکل آب روستای بلوط بنگان باافزایش قطر خط انتقال آب سوق بخش سوق با جمعیتی افزون بر 13 هزار و 500 نفر در 12 کیلومتری شهر دهدشت سالهای زیادی است که در فصل های گرم و سرد سال با مشکل کمبود آب آشامیدنی رو به رو است.
ورود نیروهای نظامی و انتظامی درفعالیت های انتخاباتی ممنوع است رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور ورود نیروهای نظامی و انتظامی درفعالیت های انتخاباتی ممنوع است رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور گفت: اگر جرمی در نیروهای مسلح رخ دهد علاوه بر لطمه زدن به حیثت سازمان ،بی اعتمادی عمومی در جامعه را در پی دارد.
پرونده قتل شب قدر یاسوج در مرحله استیذان رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد پرونده قتل شب قدر یاسوج در مرحله استیذان رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این استان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است، بیان کرد: در حال حاضر امنیت کاملی در استان برقرار است.
کنایه های نیش دار بزرگواری به موحد، تاج گردون و هاشمی چرا کسی عملکرد ما را نمی بیند ؟ کنایه های نیش دار بزرگواری به موحد، تاج گردون و هاشمی وی افزود : زمانی که آقای «هدایت‌خواه» رییس مجمع نمایندگان استان بود ، ما با هم هماهنگ بودیم هر وزیری می آمد اول به مرکز استان می آمد و بعد به سایر نقاط می رفت .
نماینده گچساران و باشت هفته بسیج را تبریک گفت نماینده گچساران و باشت هفته بسیج را تبریک گفت ضمن گرامی داشت هفته بسیج، برای همه بسیجیان ایثارگر، دلاور و خدوم این مرز و بوم آرزوی توفیق و سربلندی در همه عرصه‌ها را دارم و از خداوند متعال سربلندی همگان را خواستارم.
نماینده بویراحمد و دنا هفته بسیج را تبریک گفت در پیامی صادر شد : نماینده بویراحمد و دنا هفته بسیج را تبریک گفت سالروز این مناسبت بزرگ و تاریخی را به همه بسیجیان سرافراز و دلاور ایران اسلامی بخصوص بسیجیان استان کهگیلویه وبویراحمد تبریک گفته و عزت، عظمت و سربلندی روزافزون اسلام و مسلمین را در پرتو توجهات خداوند متعال مسالت می نمایم.
حادثه خيزترين نقطه شهرستان بهمئی آماده بهره برداري است فرماندار بهمئی : حادثه خيزترين نقطه شهرستان بهمئی آماده بهره برداري است رحمانی افزود : متاسفانه اين محور در گذشته مشكلاتي را براي وسائط نقليه ، اياب وذهاب بيماران ، تردد گردشگران بوجود آورده است و حتي منجر به تصادفات مرگبار هم شده است.
15 آذر ، زمان ارسال لايحه بودجه 95 به مجلس رئيس کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر داد: 15 آذر ، زمان ارسال لايحه بودجه 95 به مجلس تاج گردون گفت: مقرر شده است دولت همزمان با ارايه لايحه بودجه 95 کل کشور اقدام به ارسال برنامه ششم نيز کند.
خسارت انتخاب نابجا و نادرست جبران ناپذیر است جایگاه مجلس و نمایندگان و نقش مردم در ارتقاء یا تنزل آن: خسارت انتخاب نابجا و نادرست جبران ناپذیر است نماینده اگر اطلاعات دقیق از نیازها داشته باشد و به موقع و به جا آنها را اولویت بندی و پیگیری نماید ، دیگر نیاز به توسل به دولت و دستگاه اجرایی ندارد، بلکه مقتدرانه مطالبات مردم را از مجریان می خواهد و بر دولت نظارت می کند .
تأمین جهیزیه برای 100 زوج کهگیلویه وبویراحمدی توسط سازمان‌های مردم نهاد صورت گرفت تأمین جهیزیه برای 100 زوج کهگیلویه وبویراحمدی وی بابیان اینکه امروز بخشی از وظایف دولت توسط این تشکل‌ها انجام می‌شود، بیان کرد: بیش از 200 سازمان مردم نهاد در کهگیلویه وبویراحمد فعالیت می‌کنند.
معاون وزیر کار در معیت بزرگواری + تصاویر معاون وزیر کار در معیت بزرگواری + تصاویر
دیدار تاج گردون با سادات تکیه دیدار تاج گردون با سادات تکیه
گزارش تصویری وزیر کار در یاسوج گزارش تصویری وزیر کار در یاسوج
گزارش تصویری سفر وزیر کار به گچساران گزارش تصویری سفر وزیر کار به گچساران
حضور جهادی نیروهای شهرداری یاسوج در بارندگی اخیر + تصاویر حضور جهادی نیروهای شهرداری یاسوج در بارندگی اخیر + تصاویر
نابغه بیلیارد ایران نابغه بیلیارد ایران
"تاج گردون" مهمان ویژه نمایشگاه راه و شهرسازی
نظرسنجی
ملاک شما در انتخاب نماینده مجلس چیست
طایفه گرایی
تفکر سیاسی
شایسته سالاری
نظری ندارم
در انتخابات شرکت نمی کنم