به روز شده در: ۰۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲
سرمقاله
در دوران فرمانروایی سلسله قاجار، ایالت ارجان اهمیت دو چندان یافت و بعد از به ثمر نشستن انقلاب مشروطیت ایران و به تبع آن، تشکیل مجلس شورای ملی، شهر بهبهان به همراه شهرهای کهگیلویه و بویر احمد، دارای حوزه انتخابه گردید و از دوره سوم مجلس قانون گذاری تا پایان دوره بیست و چهارم آن به جز در دو دوره، در دیگر ادوار مجلس، در مجلس شورای ملی صاحب...
گفت و گو
پیشرو در جذب اعتبارات خارج از برنامه / حل مشکل کارکنان شرکتی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد
تمجید وزیر کشور از عملکرد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگوی اختصاصی با "عصردنا " ابراز شد :
استقبال گسترده ناشران ملی از حضور در نمایشگاه کتاب استان معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :
گزارش
دفاع تمام قد استاندار از اقدامات دولت در شورای اداری استان کهگیلویه وبویراحمد
پایداری ها کاسب فتنه اند/مدیران پنج شناسنامه ای! در جلسه مدیران استانداری کهگیلویه وبویراحمد
نوسانات برق قلعه رئيسي و ديشموك كاهش پيدا مي كند مديرعامل شركت توزيع نيروي برق كهگيلويه و بويراحمد
چرا به جای تعصب سیاسی تعصب توسعه استانی نداشته باشیم ؟
سوال از شما پاسخ از مدیران کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی شنبه صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی شنبه در این خبر تصاویر صفحه اول روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور را می‌توانید ببینید
انتصاب مدیر ثبت احوال چرام مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: انتصاب مدیر ثبت احوال چرام مدیر جدید اداره ثبت احوال شهرستان چرام در روز پنجشنبه جاری ( ششم آبانماه 93 ) معرفی و منصوب شد.
معاون جدید دانشگاه دولتی یاسوج منصوب شد بدنبال ادغام معاونت های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: معاون جدید دانشگاه دولتی یاسوج منصوب شد آئین تودیع و معارفه فردا شنبه هشتم آذرماه 93 ساعت 9 صبح در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه دولتی یاسوج برگزار می شود.
پیروزی نوجوانان نفت و گاز گچساران در خارج از خانه پیروزی نوجوانان نفت و گاز گچساران در خارج از خانه هر سه گل این دیدار را سروش انصاری بازیکن تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران به ثمر رساند.
ايمني در ساخت و سازها ايمني در ساخت و سازها اميد است با استفاده از افراد توانمند و آگاه و متخصص در اين زمينه ها بتوانيم به نقطه ايمن و امني را براي همشهريان عزيز به وجود اوريم.
وجود معارضین محلی معضلی برای اجرای طرح های عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد : وجود معارضین محلی معضلی برای اجرای طرح های عمرانی خادمی گفت: به دلیل وجود بقاع متبرکه، مکان های تفریحی متعدد و زمین های حاصلخیز در چرام بخش های گردشگری و کشاورزی جزو اولویت های مهم برای توسعه و سرمایه گذاری در این شهرستان هستند.
بررسی پروژه های عمرانی شهرستان چرام با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاونین انجام شد: بررسی پروژه های عمرانی شهرستان چرام نوروزی ادامه داد: بودجه ستاد بحران این شهرستان ۴۳۵ میلیون تومان و بودجه اختصاصی ماده ۱۸۰، ۸میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و ماده ۱۸۰ استانی ۹۷۶ میلیون تومان می‌باشد.
حکایت یک پیامک و حوزه انتخابیه یادداشتی از نماینده گچساران و باشت: حکایت یک پیامک و حوزه انتخابیه آقای تاجگردون، من یکبار دیگه با دفتر شما تماس گرفته بودم و از منشیتون خواهش کردم که این مشکل رو حل کنید.
تذکر به رئیس جمهور ، وزیر نیرو و آخرین وضعیت پتروشیمی + تصاویر در تذکرات شفاف نماینده کهگیلویه ،بهمئی ، چرام و لنده در مجلس طرح شد: تذکر به رئیس جمهور ، وزیر نیرو و آخرین وضعیت پتروشیمی + تصاویر تذکر به رئیس جمهور در خصوص کمبود محیط بانان استان ، تذکربه وزیر نیرو درخصوص عدم پرداخت معوقات پرسنل آبفای روستایی استان
سفر نماینده گچساران و باشت به برای شرکت در نشست اوپک به وین سفر کرده است سفر نماینده گچساران و باشت به "وین " برگزاری یکصد و شصت و ششمین نشست اوپک امروز ٢٧ نوامبر ( پنجشنبه، ٦ آذرماه) در وین در حالی است که قیمت نفت از ماه ژوئن تاکنون یک سوم از قیمت خود را از دست داده است.
نجات مادر و نوزاد از خطر مرگ حتمي کارشناس مسئول واحد بهداشت خانواده مرکز بهداشت کهگیلویه خبر داد: نجات مادر و نوزاد از خطر مرگ حتمي وي ادامه داد: تیم اعزامی پس از طی مسافتی پیاده روی به محل سکونت خانم باردار رسیده و زایمان به صورت ایمن و موفق انجام مي شود.
پیام  تشکر رئیس آموزش و پرورش چاروسا از مردم و مسئولین پیام تشکر رئیس آموزش و پرورش چاروسا از مردم و مسئولین از این که به علت تألمات روحی، توفیق تشکر حضوری میسر نشد، قلباً پوزش می‌طلبیم. قدومشان را بر دیده منت میگذاریم ، امیدواریم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانیم لطف و زحمات یکایک عزیزان را جبران نماییم.
رئیس جدید جهاد کشاورزی کهگیلویه منصوب شد طی حکمی: رئیس جدید جهاد کشاورزی کهگیلویه منصوب شد مراسم تودیع و معارفه امروز ساعت ۱۰ صبح در سالن جهاد کشاورزی دهدشت برگزار می‌شود
تقدیر از مسئولان پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد مسئول اجرایی پدافند غیرعامل کشور عنوان کرد: تقدیر از مسئولان پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد طاهری خاطرنشان کرد: مطالب ارائه شده در این دوره مطالبی کاربردی و عمدتا متناسب با شرایط بومی استان بودند و به همین علت می‌توان در تصمیم‌گیرهای کلان و استانی از این مطالب استفاده مطلوب را برد.
برای حل مشکلات مسکن‌مهر فقط گفتار درمانی کردیم معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برای حل مشکلات مسکن‌مهر فقط گفتار درمانی کردیم نیک‌اقبالی از مسئولان راه و شهرسازی خواست تا برنامه زمان‌بندی برای رسیدگی به وضعیت پیمانکاران تدوین و بر اساس آن به مشکلات پیمانکاران رسیدگی کنند.
افتتاح چهاردهمین نمایشگاه کتاب استانی در یاسوج با حضور مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور انجام شد: افتتاح چهاردهمین نمایشگاه کتاب استانی در یاسوج امین کمالوندی افزود: 30 هزار عنوان کتاب با موضوعات مختلف و تخفیف 30 درصدی در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
افزایش پیشرفت پروژه‌های حوزه مهندسی و توسعه آبفای استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت گرفت: افزایش پیشرفت پروژه‌های حوزه مهندسی و توسعه آبفای استان مرادیان تصریح کرد: در هفت ماه گذشته یک هزار متر مکعب به مخازن آب شرب شهرهای دهدشت اضافه شد.
صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی پنجشنبه صفحه اول روزنامه‌های اجتماعی، سیاسی و ورزشی پنجشنبه در این خبر تصاویر صفحه اول روزنامه‌های سیاسی-اجتماعی و ورزشی کشور را می‌توانید ببینید.
کلید پنجم ، قفل وزارت علوم را باز کرد در جلسه رأی اعتماد به محمد فرهادی: کلید پنجم ، قفل وزارت علوم را باز کرد وی در دولت دوم میرحسین موسوی در دهه ۱۳۶۰ سمت وزارت فرهنگ و آموزش عالی و در دولت اول محمد خاتمی در دهه ۱۳۷۰، سمت وزارت بهداشت را برعهده داشته است.
همایش باشکوه بسیجیان درگچساران برگزار شد بمناسبت هفته بسیج: همایش باشکوه بسیجیان درگچساران برگزار شد ردم ولایت مدارگچساران همیشه درتمام صحنه های انقلاب پیشگام بوده وامروزهم حماسه ای دیگرخلق کردند
نمایشگاه دائمی استان تا سه سال آینده ساخته و به بهره برداری می رسد در صورت تامین منابع: نمایشگاه دائمی استان تا سه سال آینده ساخته و به بهره برداری می رسد وی افزود: شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد نیز می توانند برای راه اندازی کتابخانه های عمومی از این نمایشگاه خرید کنند.
بسیج تاثیرگذارترین یادگار امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی شهردار سابق یاسوج در پیامی عنوان کرد: بسیج تاثیرگذارترین یادگار امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی رمز ماندگاری و پویایی بسیج، نه مادیات و خواسته های دنیوی بلکه اعتقاد راستین اقشار بسیجی به آرمانهای امام (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری و همچنین تلاش برای خدمت صادقانه به مردم و به ویژه مستضعفان است.
تولید طعم دهنده 25 درصد از تولیدات لبنی کشور در یاسوج رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد عنوان نمود: تولید طعم دهنده 25 درصد از تولیدات لبنی کشور در یاسوج دیودیده با بیان اینکه برند زردبند اکنون در سطح کشور نام و نشان مهمی را برای خود دست و پا نموده است افزود: صادرات محصولات زردبند طی هفته آینده به کشور سوئیس انجام خواهد شد.
میزان بارش در کهگیلویه و بویراحمد کارشناس هواشناسی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: میزان بارش در کهگیلویه و بویراحمد برای مثال شهر یاسوج 50 درصد نسبت به سال قبل و مدت مشابه بارندگی بیشتری داشته است.
برگزاری سطح نهایی پدافند غیرعامل در استان با حضور 10 استاد برجسته کشوری در کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت: برگزاری سطح نهایی پدافند غیرعامل در استان وی بیان کرد: فردا ششم آذرماه کارشناسان تربیت مربی باید در قالب پاورپوینت سطح آمادگی خود را محک می‌زنند و در صورت کسب نمره 14 در این آزمون قبول خواهند شد.
کسب رتبه برتر کشوری جوانان هلال احمر گچساران مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد: کسب رتبه برتر کشوری جوانان هلال احمر گچساران مسابقات کشوری با عنوان " رفاقت مهر " بین 31 استان کشور در مشهد مقدس در رشته های قرآن ، امداد و کمک های اولیه ، چادرزنیو توان افزایش و زبان انگلیسی برگزار شد.
راه ارتباطی ۳۵۰ خانوار عشایری استان قطع شد مدیر کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد: راه ارتباطی ۳۵۰ خانوار عشایری استان قطع شد این مسئول تاکید کرد پس از پایان بارندگی عملیات بازگشایی و مرمت راه های ارتباطی این مناطق عشایری به سرعت آغاز خواهد شد .
بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر شهر یاسوج در سومین ماه از پاییز رخ داد: بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر شهر یاسوج رعد و برق شدید و بارش باران در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد رفت و آمد و عبور و مرور خودروها را با مشکل مواجه کرده است.
تساوی نفت وگاز گچساران زیر باران در ادامه لیگ دسته اول فوتبال بدست آمد: تساوی نفت وگاز گچساران زیر باران این دیدار عصر امروز سه شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز و زیر باران برگزار شد.
جلسه رای‌اعتماد به محمد فرهادی جلسه رای‌اعتماد به محمد فرهادی
عجیب و دیدنی از دنیای حیوانات عجیب و دیدنی از دنیای حیوانات
ديدار بزرگواري از ناوگروه مقابله با دزدادن دريايي در جيبوتي+عكس ديدار بزرگواري از ناوگروه مقابله با دزدادن دريايي در جيبوتي+عكس
بزرگواری در جیبوتی بزرگواری در جیبوتی
دیدار نماینده بویراحمد و دنا با وزیر کشور و قائم مقام وزیر دیدار نماینده بویراحمد و دنا با وزیر کشور و قائم مقام وزیر
روحانی در جوار تاجگردون + تصاویر روحانی در جوار تاجگردون + تصاویر
دیدار جمعی از مسئولان دانشگاهی با خانواده شهید دهراب پور دیدار جمعی از مسئولان دانشگاهی با خانواده شهید دهراب پور
نظرسنجی
با استانی شدن انتخابات ......
موافقم
مخالفم
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان
نیازمندیها
همکار رسانه ای عزیز جناب آفای ضرابی مصیبت وارده را به حضرتعالی و خاندان ارزشمند شما صمیمانه تسلیت گفته ، از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم. / علیبازی
جناب آقای دکتر بهرامی -شهردار اسبق یاسوج مصیبت وارده را به حضرتعالی و خاندان ارزشمند شما صمیمانه تسلیت گفته ، از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم . علیبازی