به روز شده در: ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۰
سرمقاله
نگاهی به دور و بر و دیدن آگهی های فراوان بزرگداشت دوستان و همشهریان و همنوعان و آمارها و اطلاعات حادثه دیدگان برای ما یک هشدار جدی و نگران کننده است.کنکاش در بعضی باورها این نگرانی را دوچندان می کند. یکی از این باورها پذیرش این مرگ ومیرها به عنوان یک تقدیر ویک سرنوشت غیر قابل تغییر است. و جمله ای که معمولا در بزرگداشت یاد عزیزان درگذشته...
گفت و گو
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد :
نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس:
با حکم مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد:
عضو کمیسیون صنایع و معادن خبرداد:
مدیر نمونه آبفای شهری استان معرفی شد از میان 12 اداره آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد: مدیر نمونه آبفای شهری استان معرفی شد در سال گذشته افزون بر یک میلیارد و 30 میلیون ریال مطالبات آب از مشترکان دریافت شده است.
زائرسرای استان در مشهد مقدس احداث می‌شود نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری : زائرسرای استان در مشهد مقدس احداث می‌شود چیزی که من را به وجد آورده این بود که وقتی در محضر مقام معظم رهبری در مشهد مقدس بودیم در همان جا آقا فرمودند باید زائرسرایی برای افراد کم بضاعت احداث کرد در همان جلسه خبر ارتحال مرحوم متقی را به من دادند که در همان لحظه با خود عهد بستم که که این کار را انجام داده و ثوابش را به روح آن مرحوم تقدیم کنم.
مراسم ختم پدر مهندس پريچهر+عكس مراسم ختم پدر مهندس پريچهر+عكس در اين مراسم نمايندگان مجلس برخي از شخصيتهاي كشوري و بسياري از هم استانيهاي مقيم تهران حضور داشتند
زمان و مکان مراسم اربعین مرحوم متقی کاشانی در تهران به همت پیشکسوتان گچسارانی دفاع مقدس برگزار می شود: زمان و مکان مراسم اربعین مرحوم متقی کاشانی در تهران
زورگیری 50هزار تومانی از رفتگر شهرداری یاسوج رییس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد : زورگیری 50هزار تومانی از رفتگر شهرداری یاسوج شخصی که خود را کارگر شهرداری معرفی کرده ‏با مراجعه به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان ‏اعلام کرد در ساعات نیمه شب در حال انجام وظیفه و رفتگری در یکی از خیابانهای شهر یاسوج بودم که ناگهان دو سرنشین خودروی پژو یشمی رنگ، با تهدید چاقو مبلغ ۵۰ هزار تومان وجه نقد از وی به سرقت برده و متواری شده اند.
برتری اوقاف بهمئی و گچساران در اجرای طرح‌های نوروزی مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد: برتری اوقاف بهمئی و گچساران در اجرای طرح‌های نوروزی چرومی هم‌چنین راهنمایی و هدایت صحیح مسافران، گردشگران و زائران نوروزی بقاع متبرکه از طریق بروشور، نقشه و راهنمای زائر، اطلاع‌رسانی مستمر از فعالیت‌ها و برنامه‌های بقاع متبرکه در رسانه‌ها به‌ویژه شبکه استانی دنا و برگزاری مسابقه پیامکی از طریق رادیو را از دیگر برنامه‌های اجرایی طرح آرامش بهاری خواند.
تعطيلي و بلاتكليفي تمامي پروژه ها در بهمئي عصردنا گزارش مي دهد: تعطيلي و بلاتكليفي تمامي پروژه ها در بهمئي سد سندان كه مانورهاي زيادي توسط نمايندگان مجلس و دولتي ها روي آن داده شد از پروژه هاي بلاتكليف شهرستان بهمئي مي باشد.
اجازه نخواهیم داد حق ورزشکاران استان پایمال شود مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد: اجازه نخواهیم داد حق ورزشکاران استان پایمال شود وی توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات در این استان را از مهمترین اهداف خود نام برد و تصریح کرد: تمام تلاشمان را در راستای رشد ورزش کهگیلویه انجام می دهیم.
مراسم اربعین امام جمعه اسبق گچساران+تصاویر باحضور مردم و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد: مراسم اربعین امام جمعه اسبق گچساران+تصاویر جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: یکی از دغدغه های مرحوم متقی کاشانی امر به معروف و نهی از منکر و تقویت باورهای دینی مردم شهرستان گچساران بود.
برگزاری جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: برگزاری جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استانی این مسئول افزود: یکی دیگر از اقدامات راه‌اندازی خانه مطبوعات بود که همراه با سایر انجمن‌ها اکنون استان ما دارای خانه مطبوعات است.
چرا کسی از تخلف 80 هزار میلیاردی حرفی نمی‌زند؟ نماینده گچساران و باشت در مجلس: چرا کسی از تخلف 80 هزار میلیاردی حرفی نمی‌زند؟ ورود به فاز دوم هدفمندی یارانه ها مشارکت عمومی است و در دنیا زمانی که دولت ها مشکل دارند مردم به آنها کمک می کنند تا مشکل حل می شود.
وارد زمین شدم تا فوتبال شهرم را نجات دهم بازیکن تیم فوتبال شهرداری یاسوج؛ وارد زمین شدم تا فوتبال شهرم را نجات دهم مجید نجاتی در این خصوص گفت: این حرکت ناخودآگاه بود و تا وقتی داور سوت نزد نفهمیدم چه کار کرده ام.
صفحه اول روزنامه های چهارشنبه صفحه اول روزنامه های چهارشنبه صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
اولتیماتوم رئیس شورای قضایی به مدیران متعرض به بیت المال رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بو یراحمد تشریح کرد: اولتیماتوم رئیس شورای قضایی به مدیران متعرض به بیت المال دکتر جمادی گفت: دفاع از حقوق بیت المال از دیگر برنامه های دادگستری کل استان است و مدیرانی که سهل انگاری کننذ تحت تعقیب قضایی قرار می گیرند.
دو کشته و مجروح در سانحه تصادف در بهمئی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی بهمئی خبر داد: دو کشته و مجروح در سانحه تصادف در بهمئی وی گفت: یک زن در این سانحه فوت و به علت و خیم بودن وضعیت جسمی تنها مصدوم این تصادف بلا فاصله به بیمارستان شهرستان بهبهان اعزام شد.
تمامی حقوق اهالی منطقه سد تنگ سرخ پرداخت می شود مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد: تمامی حقوق اهالی منطقه سد تنگ سرخ پرداخت می شود مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد گفت: برخی تغییرات در اجرای این سد و افزایش میزان ارتفاع و حوزه دریاچه اعتراض و نگرانی برخی اهالی منطقه را به دنبال داشته است.
مطالعات اجتماعی سد تنگ سرخ بازنگری می شود استاندار کهگیلویه و بویراحمد: مطالعات اجتماعی سد تنگ سرخ بازنگری می شود این سد با ارتفاع 52 متر حجم تنظیم 240 میلیون مترمکب آب در سال در 35کیلومتری یاسوج قرار دارد.
وزارت نفت در تکمیل مصلای گچساران کوتاهی کرده است معاون شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور: وزارت نفت در تکمیل مصلای گچساران کوتاهی کرده است شیرمردی با بیان‌این که وزارت نفت در گچساران برای کارهای فرهنگی و مصلا کوتاهی کرده که از رئیس جمهور و و وزیر نفت خواهان رسیدگی به این موضوع هستیم تا مصلای گچساران به اتمام برسد.
انتقاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی از تصمیمات نابجای هشت سال گذشته در شورای فرهنگی مدیران کهگیلویه وبویراحمد عنوان شد: انتقاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی از تصمیمات نابجای هشت سال گذشته رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: ایجاد بخشهای تخصصی با استفاده بهینه از فضاهای فیزیکی بیمارستانها یکی از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی است.
آبرو ريزي به سبك بازيكن شهرداري ياسوج+فيلم عصردنا گزارش مي دهد: آبرو ريزي به سبك بازيكن شهرداري ياسوج+فيلم داور بعد از ديدن اين صحنه بازيكن ذخيره را اخراج كرد و خطاي دو ضرب اعلام كرد. ضربه تيم حريف از نزديك دروازه دفع شد و موقيعيت صد در صد گل از بين رفت.
سرپرست اداره ورزش و جوانان دنا معرفی شد طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد: سرپرست اداره ورزش و جوانان دنا معرفی شد با توجه به تعهدات، توانمندی و تجارب ارزنده شادمان گودرزی ایشان به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا منصوب می شود.
توسعه فرهنگ در کشور ضروری است رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت ؛ توسعه فرهنگ در کشور ضروری است هیئت رئیسه ، اساتید ،کارکنان ودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت امسال با عزمی راسخ و مدیرتی جهادی جهت تحقق شعار سال تلاش خواهند کرد و بعنوان عضوی از جامعه علمی و فرهنگی کشور در جهت کمک به رشد و اعتلای اقتصاد ملّی و فرهنگ ایران اسلامی تمام همت خود را بکار خواهند گرفت.
مهمترین دغدغه تاج گردون در فروردین 93 نگاهی به مهمترین دغدغه های برخی نمایندگان مجلس مهمترین دغدغه تاج گردون در فروردین 93 علاوه بر آغاز ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی اتفاق مهم دیگری که در فروردین سال 93 رخ داد ادامه مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 در وین بود که در این دور مذاکرات نهایی برای تنظیم توافقنامه نهایی صورت گرفت.
سومین نشست كارگروه مشورتي سلامت استان+تصاویر در بیت آیت اله ملک حسینی در شیراز برگزار شد؛ سومین نشست كارگروه مشورتي سلامت استان+تصاویر در ادامه تعدادي از شركت كنندگان نقطه نظرات خود را ذكر نموده و مقرر شد كميته اجرايي از كارگروه مشورتي مشاركت هاي كارگروه طبقه بندي و تا حصول نتيجه پيگيري نمايند.
تجمع فرهنگیان بازنشسته در اداره کل آموزش و پرورش استان برای پیگیری مطالبات فرهنگیان بازنشسته انجام شد: تجمع فرهنگیان بازنشسته در اداره کل آموزش و پرورش استان وی با اشاره به این که طبق ضوابط قانونی بخشی از مطالبات قابل پرداخت است از پی‌گیری مستمر خود برای پرداخت مطالبات سایر کارکنان و به خصوص بازنشستگان آموزش و پرورش خبر داد.
شرط پرداخت پاداش مناطق محروم به مناطق شهری استان مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: شرط پرداخت پاداش مناطق محروم به مناطق شهری استان زارع پور اظهار کرد: این پاداش بر اساس مصوبه هیات وزیران و به فرهنگیان متخصص و شاغل در دهستان ها با برخورداری از ضرایب فوق العاده شغل محرومیت پرداخت خواهد شد.
افتتاح نخستین شبکه نیکوکاری کمیته امداد بهمئی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بهمئی خبر داد : افتتاح نخستین شبکه نیکوکاری کمیته امداد بهمئی نخستین شبکه نیکوکاری شهرستان بهمئی در مسجد صاحب الزمان شهرستان بهمئی تشکیل شده و توسط امام جمعه شهرستان، خیرّین به صورت داوطلبانه ، تحت نظارت کمیته امداد اداره می گردد.
فرهنگ و آموزش اولين شاخص توسعه است فرماندهي قرارگاه قائم قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء فرهنگ و آموزش اولين شاخص توسعه است فرهنگ بعنوان نماد اصلي توسعه به منزله روح و قلب يك ملت و يك جامعه بوده و مايه حيات و بقاي آن جامعه محسوب مي شود.فرهنگ نه تنها بر زندگي اجتماعي انسانها بلكه بر شئون مختلف زندگي فردي آنها نيز سايه افكنده است
میزان بارش در سال زراعی جاری در استان مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: میزان بارش در سال زراعی جاری در استان وی بیان داشت: تنها در شهر دهدشت 47 میلیمتر بیشتر از مدت مشابه سال گذشته باران باریده است.
صفحه اول روزنامه های سه‌شنبه صفحه اول روزنامه های سه‌شنبه صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است.
مار پیتون در حال بلعیدن گوزن یالدار! مار پیتون در حال بلعیدن گوزن یالدار!
شهر نمكي در پاكستان شهر نمكي در پاكستان
طبیعت منحصر به فرد شهرستان بهمئی+تصاویر طبیعت منحصر به فرد شهرستان بهمئی+تصاویر
اولین سفر شاه به امریکا اولین سفر شاه به امریکا
بچه داری سلطان درنده دلرحم! بچه داری سلطان درنده دلرحم!
لحظات دیدنی و کمیاب+ تصاویر لحظات دیدنی و کمیاب+ تصاویر
بزرگ‌ترین حیوانات جهان+عكس بزرگ‌ترین حیوانات جهان+عكس
شگفت انگیزترین پل های جهان شگفت انگیزترین پل های جهان
مراسم ختم مرحوم حاج حسن زاده+تصاویر مراسم ختم مرحوم حاج حسن زاده+تصاویر
سیستم پیشرفته برای یافتن هواپیما +عكس سیستم پیشرفته برای یافتن هواپیما +عكس
نظرسنجی
از دریافت یارانه انصراف .........
می دهم
نمی دهم
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان
نیازمندیها
چاپ انواع آگهی مفقودی ، آگهی های مزایده و مناقصه ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، پیام های تبریک و تسلیت و انواع تبلیغات با کمترین هزینه و زمان ممکن. آدرس: دهدشت میدان اصلی شهر دفتر نمایندگی نشریه مهروند . با مدیریت محسن تباری تلفن: 09176600030 تلفکس : 07443227654