به روز شده در: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۰
سرمقاله
هنگامی که به صورت معجزه آسایی موفق به حرف زدن با همسر نامبرده شدم از وی نیز در کمال تعجب ادعای مشابهی شنیدم: وقتی از صحت ادعای همسرش پرسیدم با شگفتی می گفت که" از روزی که پای فارسی وان ،گیم وپی ام سی،ریور و.... به خانه ما باز شده دیگر بامن حتی حرف هم نمی زند. خبری از چای و غذا ،آرامش و محبت نیست چون ممکن است 2دقیقه از شمیم عشق را نبیند با آهی...
گفت و گو
شورای تامین، معارضان غیرقانونی فسفات چرام را بازداشت می کند نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس
برگزاری گردهمایی متخصصین و تحصیل کردگان پزشکی استان پیشنهاد دبیر کارگروه مشورتی بهداشت و درمان
احمدی نژاد پیروز انتخابات آینده ریاست جمهوری است نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا
از همراهی مسوولان دستگاه قضایی صمیمانه سپاسگزاریم مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد
هشدار مسئول نمایندگی استاندارد در کهگیلویه:
یک منبع آگاه به "عصردنا " خبر داد :
نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس تکذیب کرد:
شکایت شهروند رای دیوان عدالت اداری درباره پاداش مناطق محروم به کارکنان شهرداری‌ : شکایت شهروند "چرامی" موجب صدور رای ملی شد لذا رسیدگی شایسته با توجه به ماده ۴۳ قانون دیوان عدالت اداری مورد استدعاست. ضمنا ادعای اینجانب مربوط به قانون پیش از اجرای خدمات کشوری بوده و همه کارمندان اعم از شهرداری‌ها و غیره تابع قانون نظام هماهنگی بوده‌اند.
تسلیت در پیامی عنوان شد: تسلیت "دادستان دهدشت" به آیت الله ملک حسینی ارزوی علو درجات برای ان مرحومه و صبر جمیل و جزیل برای بازمانده گان از درگاه خداوند متعال مسالت دارم
راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور بعد از 4 سال تعطیلی خبر خوش مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به دامداران: راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور بعد از 4 سال تعطیلی خوراک دام و طیور این استان بعد از تعطیلی کارخانه آن از استان های همجوار تامین می شد که مشکلات فراوانی برای عشایر و دامداران بوجود می آمد.
مطالبات فرهنگیان می بایست بنحو احسن پرداخت شود درخواست فوری نماینده چهارشهرستان استان از مدیرکل آموزش و پرورش: مطالبات فرهنگیان می بایست بنحو احسن پرداخت شود تمام توان خود را برای پرداخت مطالبات به تمام فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از طریق دیوان عدالت بکار بسته و می بنیدم.
رئیس دانشگاه یاسوج باز هم معرفی نشد! انتصاب چهار رئیس دانشگاه : رئیس دانشگاه یاسوج باز هم معرفی نشد! در این جلسه دکتر احمد رضی به عنوان «رئیس دانشگاه گیلان»،‌ دکتر رحیم حب نقی به عنوان «رئیس دانشگاه ارومیه»، دکتر اسماعیل ایدنی به عنوان «رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز» و دکتر مصطفی محرابی بهار به عنوان «رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد» از سوی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب شدند.
آماده اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه ها هستيم مدیرعامل پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد؛ آماده اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه ها هستيم وي با بيان اينكه وزارت نفت مجري اهداف دولت است،اظهار داشت: جايگاه هاي سوخت استان به طور كامل توجيح و به صورت كامل در جريان اجراي فاز دوم هدفمندي مي باشند.
تسلیت معاون مرکز پژوهش های مجلس به آیت الله ملک حسینی به مناسبت درگذشت مادر نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد : تسلیت معاون مرکز پژوهش های مجلس به آیت الله ملک حسینی رحلت جانگداز والده مكرمه را به جنابعالي و خاندان معزّز آن مرحومه تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان عزت و شكيبايي مسئلت می نمایم خداوند قرین رحمتش فرماید.
تسليت مشاور رئيس دانشگاه آزاد به آيت الله ملك حسيني تسليت مشاور رئيس دانشگاه آزاد به آيت الله ملك حسيني ضمن آرزوي علو درجات آن مادر محترم براي حضرت ايشان و حضرت آيت الله حائري شيرازي و ساير بازماندگان محترم صبر جميل و اجر جزيل مسئلت مي نمايم.
خسارت 27 میلیاردی سد چم شیر به منابع طبیعی استان مدیر کل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمدخبر داد: خسارت 27 میلیاردی سد چم شیر به منابع طبیعی استان این مسئول اظهار کرد: متاسفانه تا کنون هیچ نهادی مسئولیت این خسارت را بر عهده نگرفته است.
تسليت رئيس دانشگاه علوم و تحقيقات استان به آيت الله ملك حسيني تسليت رئيس دانشگاه علوم و تحقيقات استان به آيت الله ملك حسيني از خداوند براي آن مرحومه مغفوره طلب مغفرت و هم نشيني با فرزند شهيدش و براي حضرتعالي و بيت مكرم صبر جزيل آرزومنديم.
وضعیت پروژه انتقال آب رودخانه زهره به دشت امام زاده جعفر+تصاویر گزارش اختصاصی "عصردنا": وضعیت پروژه انتقال آب رودخانه زهره به دشت امام زاده جعفر+تصاویر این طرح آبرسانی در حال حاضر حدود 30 درصد پبشرفت فیزیکی دارد
تسلیت مرکز علمی کاربردی شماره 2 گچساران به آیت الله ملک حسینی تسلیت مرکز علمی کاربردی شماره 2 گچساران به آیت الله ملک حسینی ضایعه در گذشت مادر مهربان و گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت غفران واسعه الهی برای آن مرحومه مغفوره و صبر و اجر جزیل برای حضرتعالی و بازماندگان و خاندان مکرم ایشان خواستاریم.خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهرا(ص)محشور نماید.
کوتاهی درحفظ بیت المال بخشودنی نیست رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد: کوتاهی درحفظ بیت المال بخشودنی نیست ساخت و ساز ویلاهای غیرقانونی در باغهای تفریحی و تخریب حریم رودخانه ها به یک معضل بزرگ در مرکز استان تبدیل شده است.
تسلیت بویرصنعت به آیت الله ملک حسینی تسلیت بویرصنعت به آیت الله ملک حسینی مادر كه در دامن مهرش آفرينش به سجده مي آيند و كيهان صبرش آنقدر بلند كه ستاره باران است روزگار هر آنكس كه ثناي مادرش بر فرق سر دارد...
تسلیت رئیس دانشگاه آزاد دهدشت به آیت الله ملک حسینی تسلیت رئیس دانشگاه آزاد دهدشت به آیت الله ملک حسینی رحلت والده مکرمه را به محضر آن عالم فرزانه و جمیع بستگان و منسوبین از صمیم قلب تسلیت عرض نموده واز درگاه ایزد منان برای حضرت عالی وسایر بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل و برای آن مرحومه مغفوره طلب غفران و آمرزش الهی دارم .
زندگی نامه جانباز شهید حاج سید نوذر موسوی زندگی نامه جانباز شهید حاج سید نوذر موسوی مراسم اربعین شهید روز پنجشنبه مورخه 04/02/1393 صبح و عصر در مسجد صاحب الزمان شهرک چرام و شروع برنامه ویژه از ساعت 4 الی 6 در همان مکان منعقد می گردد.
مجتمع فرهنگی بهمئی راه اندازی می شود مدیرکل ارشاد کهگیلویه و بویراحمد : مجتمع فرهنگی بهمئی راه اندازی می شود وی در خصوص پروژه مجتمع فرهنگی شهرستان بهمئی گفت: برای تکمیل این پروژه تلاش می‌کنیم در اعتبارات سال جدید اعتباراتی نیز به این پروژه عظیم اختصاص داده شود.
تسليت مديركل مالياتي استان به آيت الله ملك حسيني تسليت مديركل مالياتي استان به آيت الله ملك حسيني خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهرا محشور و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.
تغییر مدیریت در آموزش و پرورش به نحو احسن صورت نمی گیرد معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد: تغییر مدیریت در آموزش و پرورش به نحو احسن صورت نمی گیرد یاری پور ابراز کرد: برخی افراد در بیرون از آموزش و پرورش توقع و ادعاهای بیجا دارند که باید در مقابل آنان ایستاد و مقاومت کرد و گرنه قافیه را باخته ایم.
آموزش و پرورش جولانگاه سیاسیون نیست مدیرسابق آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد: آموزش و پرورش جولانگاه سیاسیون نیست جهان افزود: به طور حتم اگر به خواسته این افراد پاسخ می دادم عزل نمی شدم ولی با کمال افتخار جلوی این افراد ایستادم تا شان معلمی حفظ شود.
تسلیت آ میراحمد تقوی به آیت الله ملک حسینی در پیامی عنوان شد: تسلیت آ میراحمد تقوی به آیت الله ملک حسینی از خداوند متعال برای آن فقیدۀ سعیده مغفرت، و برای بازماندگان عمر با عزت و سعادت مسئلت میکنم
صفحه اول روزنامه های چهارشنبه صفحه اول روزنامه های چهارشنبه صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی کشور تا ساعاتی دیگر روی کیوسک مطبوعات عرضه خواهند شد که تصویر صفحه اول آنها در ذیل آمده است
رسانه ها نقش مهمي در ارتقاء افكار عمومي دارند معاون امور بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي كهگيلويه و بويراحمد: رسانه ها نقش مهمي در ارتقاء افكار عمومي دارند وي با تأكيد بر نقش خود مراقبتي در زنان باردار و كساني كه قادر به محافظت از خود نيستند، اضافه كرد: زنان باردار بايد با خودمراقبتي، انجام معاينات دوره اي و توجه به توصيه هاي پزشكي به سلامت خود كمك كنند
تسلیت در پیامی عنوان شد: تسلیت "شورای شهر دوگنبدان" به آیت الله ملک حسینی برای روح بلند آن مرحومه علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
آغاز مرحله دوم گازرسانی به روستای باباکلان فرماندار شهرستان گچساران خبر داد: آغاز مرحله دوم گازرسانی به روستای باباکلان روستای بابا کلان از توابع بخش مرکزی گچساران در 50 کیلومتری این شهر قرار گرفته است که330 خانوار و جمعیتی بالغ بر یکهزار و 400 نفر را در خود جای داده است
تسلیت نماینده سابق کهگیلویه به آیت الله ملک حسینی تسلیت نماینده سابق کهگیلویه به آیت الله ملک حسینی خبردرگذشت والده گرانقدرتان موجب تاثر و تالم خاطر گردید . از خداوند برای آن مرحومه مغفوره طلب مغفرت و هم نشینی با فرزند شهیدش و برای حضرتعالی و بیت مکرم صبر جزیل آرزومندم
تسلیت نماینده در پیامی عنوان شد: تسلیت نماینده "کهگیلویه" به آیت الله ملک حسینی امیدوارم خداوند روح آن مرحوم را با فاطمه زهرا (س) محشور گرداند.
تسليت‌ نماینده به مناسبت درگذشت مادر نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری : تسليت‌ نماینده "گچساران و باشت " به آيت‌الله ملك حسيني ضمن عرض تسلیت، برای آن مرحومه مغفوره رحمت، آمرزش الهی و علو درجات و برای جنابعالی و خانواده گرامیتان صبر، بردباری و طول عمر همراه با عزت و سربلندی از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم.
تسلیت مدیرعامل بانک سپه ایران به آیت الله ملک حسینی به مناسبت درگذشت مادر نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تسلیت مدیرعامل بانک سپه ایران به آیت الله ملک حسینی لیکن در این تردیدی نیست که مادران پرهیزگار و بلند همتی که از دامان پاکشان مردان غیرتمند و جوانمرد پا به عرصه شهادت می نهند یقینا در سرای آخرت مورد لطف و عنایت مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و حضرت فاطمه (س) قرار خواهند گرفت.
نشست فوری بزرگواری با رسول اف در تهران برای جلوگیری از انحلال بانک آینده در دهدشت: نشست فوری بزرگواری با رسول اف در تهران از لحاظ سیستم بانکی ، هیچگونه مشکلی در زمان انحلال احتمالی و یا جابجایی شعبه برای سپرده های مردمی وجود ندارد و سپرده های آنان محفوظ است.
روایت آنتوان‌خان از ایران قاجار؛ اجانب روایت آنتوان‌خان از ایران قاجار؛ اجانب
اوبامای قصه‌گو اوبامای قصه‌گو
رهاسازی 32 قطعه کبک در بیستون رهاسازی 32 قطعه کبک در بیستون
تصاویری از عشایر لر در سال ۱۳۵۲ تصاویری از عشایر لر در سال ۱۳۵۲
رویایی ترین خانه جهان + عکس رویایی ترین خانه جهان + عکس
مراسم هفتم پدر همسر خاتمی مراسم هفتم پدر همسر خاتمی
مار پیتون در حال بلعیدن گوزن یالدار! مار پیتون در حال بلعیدن گوزن یالدار!
شهر نمكي در پاكستان شهر نمكي در پاكستان
طبیعت منحصر به فرد شهرستان بهمئی+تصاویر طبیعت منحصر به فرد شهرستان بهمئی+تصاویر
اولین سفر شاه به امریکا اولین سفر شاه به امریکا
نظرسنجی
وضعیت حجاب زنان در"کهگلیویه و بویراحمد" .......
مطلوب است
مطلوب نیست
نظری ندارم
پرسش از شما
پاسخ از مسئولان